Lista ocen Renault Clio III (31)

~konkap
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
za całokształt duży plus rewelacyjne prowadzenie cichy, dynamiczny i bardzo oszczędny silnik (, przyzwoita wygoda
~~Edi
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
myślę, że wersja z silnikiem o 20 KM mocniejszym była by idealna. (Silnik)
4,1
~Tomek
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Jestem zadowolony z auta, nowe oszczędne i wygodne. Troche za twarde i orginalny podłokietnik trzeszczy i jest owszem wygodny, ale przeszkadza w zapinaniu pasów i ręcznym.
~Bartek
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Cicho i szybko. Naprawde silnik jest bardzo dobry. Super wygluszony i w srodku slychac tylko opony i wiatr przy szybkiej jezdzie (140 km/h). A zbiera sie cudownie. Na autostradzie rewelacja. (Silnik)
~mariowlkp.
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
całkowicie mnie zadawala mało pali i do tego bezawaryjne
~Arko
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Znakomite auto, za dosłownie ułamek ceny jakie należy zapłacić za inna markę i znaczek. Poprzednio jeździłem tylko WV - ostatnio polo 2003r. Lepiej wyposażony Clio jaki kupiłem kosztuje o 12tys zł mniej, aniżeli Polo które chciałem kupić - trakcja, osiągi i ilość miejsca we wnętrzu jest bardzo zadawalająca . A co do najważniejszej sprawy AWARYJNOŚCI auto ma 108 tyś kmi i NIC!!! silnik ok , elektryka nigdy nie nawaliła zero korozji a w moim...
~mario
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Auto opisywane to Clio 3 ale nie mogłem doprosić się o nową rubryke tego modelu to wpisałem w rubryke Clio 2 a co do autka to myśle że ten model zmieni opinie o marce to jest naprawde dobre autko ...
~Kasia
Grandtour 1.5 dCi 86KM 63kW
Zgrabne, fajne autko dla kobiety. Można i spokojnie nim pojeździć i poszaleć na autostradzie. Odwdzięcza się za dbanie o niego ;)
2,2
~edc
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Ciągle coś to auto nie potrafi jeździć bezawaryjne Ostania usterka; padł układ paliwowy (Silnik)
~Monika
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Auto świetne ! Nigdy mnie nie zwiodło. Uważam, że negatywe opinie na temat silnika 1,5 dCi są niesłuszne ( o ile olej wymienia się na czas - ja to robię co 10 tys km) . Spalanie to jest bajka ! Nie oszczędzam silnika ( wręcz przeciwnie) a spalanie jest na poziomie 4,5 l / 100 km. Wnętrze ? Piękne. Mam najbogatszą wersje wyposażenia i przebija nie jednego VAGa z tamtych lat :)