Ocena kierowcy - Renault Clio III Hatchback 3d

konkap, 13 lat temu
Silnik 1.5 dCi 86KM 63kW
Rok produkcji 2006
Renault Clio III Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : dobre prowadzenie i mimo przebiegu bardzo cihco w środku
Silnik : wtryski
za całokształt duży plus rewelacyjne prowadzenie cichy, dynamiczny i bardzo oszczędny silnik (, przyzwoita wygoda
silnik ok. szkoda tylko że poprzedni właściciel zepsuł wtryski, radzę sprawdzić wtryski przed kupnem ponieważ to największy wydatek w razie boom, a koszt sprawdzenia to ok. 200 zł.
prawdziwa ocena (przy przebiegu 112tyś.), biegi wchodzą prawidłowo ale miałem lepsze
bardzo dobrze trzyma się drogi, jeździłęm kiedyś clio poprzedniej generacji i teź super wchodziło w zakręty
do przodu i na boki rewelacja (wersja 3D więc duże szyby boczne)do tyło w lusterkach bocznych ok., we wstecznym troszkę za mało (malutka szyba tylna)
malutkie dźwigienki kierunkowskazów i wycieraczek, ale po pewnym czasie jest to rewelacyjnie wygodne
posiadam auto. klimę, która chodzi cały czas więc nie mam za bardzo zadania u mnie jest ok.
wersja 3d, z przodu rewelacja, z tyłu jak na 3d nie ma co narzekać (oczywiście duże osoby się nie zmieszczą)
ok
5,8/4 śr. 4,6 - bardzo małe spalanie jak za drogi jest tylko filtr paliwa, reszta w normie
ok
ok, oprócz problemów z wtryskami (ale to z powodu zakupu używanego samochodu z niewiadomą historią) wszystko działa prawidłowo
nie miałem usterek które uniemożliwiłyby jazdę

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 dCi 86KM 63kW [l/100km]

4,1