Oceny Renault Espace II 2.2 110KM 81kW 1991-1996

Renault Espace II 2.2 110KM 81kW 1991-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Espace II 2.2 110KM 81kW 1991-1996

~vandzik
Van 2.2 110KM 81kW
poza paroma denerwujacymi w ESPACE-ach ( to juz trzecia moja 2-ka) jak dmuchawa ktora lubi przestawac chodzic na 3 pierwszych biegach - wina boczników lub diody która ukryta jest w obudowie dmuchawy, slabe klamki wewnetrzne - czasami ulegaja uszkodzeniu, to uwazam ze ten samochodzik jest godny polecenia po wyjeciu foteli spokojnie wchodzi motocykl albo 30-40 szt kół samochodowych - użytkuje te auta od roku po ok 5-7 tys km miesiecznie i nie...
~PaBlOs
Van 2.2 110KM 81kW
Mimo małych przygód od czasu do czasu ocena max. Autko super, duże, wygodne, szybkie... Nie dośc że jest z plastiku (nie rdzewieje) to jeszcze 110 koni, v-max to podane 175 km/h ale 190 km/h spokojnie jedzie. Autko nie tylko dla wielkiej rodziny, myślę że dla każdego...
~szotpracz@poczta.onet.pl
Van 2.2 110KM 81kW
Mały autobus - jak pierwszy raz jechałem tak się czułem. Teraz się przyzwyczaiłem. Miekkie zawieszenie i siedzenia, przestronne auto dla dużej rodziny - powyżej3 dzieci. Szybkie wyjmowanie siedzeń(jedno w minutę da rady przy wprawie). ZALETA "plastikowe blachy"- nie gnije nic, żadnej rdzy. Cały samochód zbudowany na ramie do której przyczepoine są elementy plastikowe.
4,1
~bober-p@o2.pl
Van 2.2 110KM 81kW
Ogólnie autko rewelacyjne ale miałem jakiegoś pecha do silnika czy co bo 3 razy mniej wiecej co 25 tys. km musiałem zmieniać pierścienie! Wiec go sprzedałem!!! Ale kiedyś kupie sobie innego!!! Napewno też II !!!
2,8
~marekkomin@poczta.onet.pl
Van 2.2 110KM 81kW
tapicerka na drzwiach trzeszczy jak połozy sie reke poschodzła farba z uchwytów od otwierania skrytek cieknacy szyberdach . jedno co dobre to napewno silnik i zawieszenie reszta w raz z serwisem totalne dno interesuja sie do mometu jak kupisz a potem maja gdzies
~dmb5@wp.pl
Van 2.2 110KM 81kW
ok.moze tylko to ze jest to dosyc stare auto i przypomina łódke.przejaechałem nim ponad 200tys. samym z przczepami i lawetą spalanie maksymalne jest własnie z lawetą i mercedesem 190e troczhe go trzymało
Dziennik kosztów dla Renault Espace II 2.2 110KM 81kW
14,4
~Andru
Van 2.2 110KM 81kW
Jeżdżę Espacem już 9 lat . To trafiony zakup , będę kupował już tylko VANY . Dostał za całokształt 4 ale to kwestia wieku i zużycia auta , jeszcze 4 lata temu dałbym mu 5 w prawie wszystkich kategoriach . Teraz też nie jest jeszcze w bardzo złym stanie , na autostradzie z 5 osobami jeszcze pojedzie pod 200 km/h / kiedyś robił to swobodnie / . A pali przy rozsądnej jeździe 8 na trasie i 9 w mieście .
3,5
~BeRy 24
Van 2.2 110KM 81kW
Jezeli ktos ma stalowe nerwy i troche kasy na naprawy to polecam :]
~maro43@vp.pl
jeżdżę 3 rok a dużo jeżdżę ,np z przyczepą jest super!!!!!!!!!!!!!!1
~Przeczytaj:)
Van 2.2 110KM 81kW
Osoby ktore beda chciały go do firmy badz na wyjazdy rodzinne to auto sie sprawdzi:)