Oceny Renault Espace III Grand Espace

Oceny Renault Espace III Grand Espace – wybierz silnik

Najnowsze oceny Renault Espace III Grand Espace

~kamil_@onet.eu
Grand Espace 2.2 TD 113KM 83kW
Całokształt ok bo kupiłem to auto kiedy miało 13 tys km a teraz ma prawie 130 i dołożyłem do niego około 1500€ z naprawami tej klimy i wtrskow. Serwis renault jest do bani, nie wiedza nic. Gosc tak zakładał mi zarowki kiedys golymi rekami i jeszcze trzymal za to szkiełko ze pochodziły az tydzien. Jak gasł z powodu wtrysków to kazali wymienić to co pompuje paliwo (wycena z wymiana 17 tys złotych hahahaha). Wymienili mi tez kompressor od...
~bernard@fruga.net
Grand Espace 2.0 115KM 85kW
kilka razy do roku przemierzam Europe i po kilkunastu godzinach jazdy (na zmiane z zona) czuje sie bardzo dobrze - to bardzo wygodne auto; a co wazniejsze nasze latorosle spia na rozlozonych tylnych fotelach i przez kawalek drogi mamy spokoj...
2,1
~NielubięRenault
Grand Espace 2.2 TD 113KM 83kW
Słaby silnik, duzo pali, chodzi jak ciężarówka. Słaba skrzynia, a dokładnie linki biegów. ciągłe problemy z ogrzewaniem, padają silniczki od sterowania nawiewem, można wymieniać problemy non-stop.
~fanka
Grand Espace 2.0 140KM 103kW
Kocham to autko za jego wielkość, pojemność, nierdzewność i cierpliwość do mnie ;)
~padree007
Grand Espace 2.2 dCi 130KM 96kW
Jak na razie jestem zachwycony. Pojeździmy zobaczymy jak będzie dalej.
~Wocker
Grand Espace 2.2 dCi 130KM 96kW
Superanckie autko. Piękna sylwetka , pieknie się zbiera z krzyżówek, wygodny, piękne i delikatne prowadzenie reaguje na każdy ruch kierownicy.

Usterki Renault Espace III

Renault Espace III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~łysy
Grand Espace 1.9 dTi 98KM 72kW
dla mnie super auto wszystko gra i buczy !!!!!!!!!!
~espacowiec
Grand Espace 2.2 TD 113KM 83kW
doskonale autyo w dalekie trasy jak i na wypady na ląki
~lukas1213@interia.pl
Grand Espace 3.0 V6 194KM 143kW
duze komfortowe rodzinne autko wspaniale osiagi mozna sie zakochac ja kocham moja renie nie wyobrazam sobie wakacji bez niej
~ANDRZEJ MIETLOWSKI 509986645
Grand Espace 3.0 V6 194KM 143kW
jezeli komus nieprzeszkadza srednie spalanie 11 litrow benzynki to naprawde polecam dynamika wielkosc,gabaryty oraz rewelacyjna wygoda prowadzenia auta sprawia ze warto sobie sprawic espesiaka III
Renault Espace III Grand Espace