Oceny Renault Espace III Grand Espace 2.2 TD 113KM 83kW 1997-2000

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Renault Espace III Grand Espace 2.2 TD 113KM 83kW 1997-2000

~kamil_@onet.eu
Grand Espace 2.2 TD 113KM 83kW
Całokształt ok bo kupiłem to auto kiedy miało 13 tys km a teraz ma prawie 130 i dołożyłem do niego około 1500€ z naprawami tej klimy i wtrskow. Serwis renault jest do bani, nie wiedza nic. Gosc tak zakładał mi zarowki kiedys golymi rekami i jeszcze trzymal za to szkiełko ze pochodziły az tydzien. Jak gasł z powodu wtrysków to kazali wymienić to co pompuje paliwo (wycena z wymiana 17 tys złotych hahahaha). Wymienili mi tez kompressor od...
2,1
~NielubięRenault
Grand Espace 2.2 TD 113KM 83kW
Słaby silnik, duzo pali, chodzi jak ciężarówka. Słaba skrzynia, a dokładnie linki biegów. ciągłe problemy z ogrzewaniem, padają silniczki od sterowania nawiewem, można wymieniać problemy non-stop.
~espacowiec
Grand Espace 2.2 TD 113KM 83kW
doskonale autyo w dalekie trasy jak i na wypady na ląki
2,4
~aneta333@op.pl
brak słów, ciągła walka z Renault Polska i serwisem
~Michal
~Kasiaimichal
Grand Espace 2.2 TD 113KM 83kW
Silnik nie wysilony dynamiczny bez awaryjny pali od 7 do 9 l dobry bo dt jeszcze chodzi jak ciężarówka ale czuć moc (Silnik)
~Kasiaimichal
~Tomo
Grand Espace 2.2 TD 113KM 83kW
Ekstra komfort auto jakiego z pewnością będę żałował gdy przyjdzie pora się już z nim pożegnać świetne na rodzinne wypady oraz jako wół roboczy. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~ted
~waldi
Grand Espace 2.2 TD 113KM 83kW
Powyżej 160 km/h jest makabrycznie głośno w samochodzie (Wyciszenie)
Renault Espace III Grand Espace