Lista ocen Renault Espace V (31) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Van 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Zabrzmi to śmiesznie ale czekam na te słynne usterki. Jakoś na ten moment nie mogę ich namierzyć. Elektronika działa czasami się zawiesi, fotel troszkę skrzypi, bagażnik także. Ale zaraz przepraszam w moim poprzednim SUV premium - fotel po roku mocniej trzeszczał, dach się nie domykał. A cena o 40 % wyższa - fakt miał silnik i przyśpieszał... W takiej cenie BOSE wszystkie systemy, alerty w lusterkach, masarze, skóra fura i kom... Przyzwoicie
~Ryszard
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Samochód ma parę gadżetów, które podwyższają jego cenę ale do końca nie działają np. rozpoznawanie znaków drogowych (nie rozpoznaje znaku teren zabudowany, koniec terenu zabudowanego, odwołania ograniczenia i odwołania ograniczenia przez skrzyżowanie). Nie działa jak powinien również tempomat adaptacyjny - działa w zakresie 40-140 km/h i powyżej tej prędkości wcale nie ma już tempomatu. W mojej ocenie montaż i użyte plastiki są dość niskiej...
~UserX
Van 1.8 Energy TCe 225KM 165kW
W tym myślę największa siła tego auta. Za cenę lepiej doposażonej Skody (ale gorszej klasy i z wąskim wnętrzem, w którym nie zamocujemy 3 fotelików) otrzymujemy duże auto dla 4-5 osobowej rodziny. Zrywne, przyjemne w codziennej eksploatacji. Nie bez wad ale z drugiej strony nie kosztujące tyle, co duży dom pod miastem i nie przyciągające uwagi amatorów cudzej własności.
~Andrzej
Van 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
przy cenie katalogowej dałbym jedna gwiazdkę ale za taką chyba nikt go nie kupuje Wniosek nigdy ale to nigdy nie kupować auta francuskiego w 1 i 2 roku produkcji danego modelu-- później poprawiają wszystkie usterki i wtedy już człowiek tak się nie wkurza z drugiej strony to bardzo skomplikowana maszyneria taki "nowoczesny" samochód i np mercedes ma podobne wpadki
~ms007
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Mój egzemplarz był wyceniony jako nowy za ok 200.000pln. Renault tym modelem aspiruje do klasy premium, ale niestety jeszcze jest daleko w tyle. Biorąc pod uwagę liczbę usterek ,niedoróbek i olbrzymią utratę wartości - nie mogę dać więcej gwiazdek niż jedną.
~Rafał
Van 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Nowego bym nie kupił, ale już czteroletni egzemplarz jaki zakupiłem to koszt 50% nowego - WARTO! Dzisiaj jest ośmioletni i wartość rynkowa to około 55 tyś zł - nie ma konkurencji w tej klasie!
~Krakus
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Niedopracowane auto za niemałe pieniądze. Zdaję sobie sprawę, że tej wielkości SUV lepszej marki będzie kosztował więcej niż katalogowe 170 tys. PLN wersji initialle paris, ale teraz już wiem dlaczego.
~Jacek
Van 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Kupiłem samochód używany 4 letni. Przy tym układzie i spadku wartości stosunek kosztów do jakości jest świetny. Przy nowym miałbym wątpliwości ale naprawdę nie jest źle.
~Mmm
Van 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Drogi w zakupie wręcz przepłacony, kupiłem używany sporo taniej więc nie płaczę specjalnie. Cena nowego nie odbiega chyba za bardzo od Sharana czy Galaxy jakoś na niekorzyść chyba tak.
~Uzytkownik
Van 2.0 Blue dCi 200KM 147kW
Napewno bym nie kupil za cene katalogowa ale dostalem duzy rabat.Mimo to po kilku miesiacach uzytkowania uwazam ze i tak auto nie warte tej ceny.