Lista ocen Renault Fluence (10) - Karoseria

Na liście zabraknie 105 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Rzecz gustu, ale moim zdaniem jeden z najładniejszych kompaktowych sedanów. Mimo, że jest to w zasadzie Megane 3 w wersji cztero - drzwiowej to projekt jest naprawdę zgrabny i nie robi wrażenia doklejenia bagażnika na siłę. Zabezpieczenie antykorozyjne jest bardzo dobre.
~Piotr
~Art2s
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
Jest to wersja specjalna SportWay auto bardzo ładnie się prezentuje. Nie ma śladów rdzy. Lubi się przepalać oświetlenie tablicy rejestracyjnej przez występującą czasami wilgoć na stykach żarówek. Uwaga progi bardzo podatne na zarysowania od wsiadania.
~Marian
Sedan Facelifting 1.6 114KM 84kW
Auto produkowane w Turcji i to widać... Fabrycznie miało już kilka paprochów w lakierze. Za to rewelacyjnie zabezpieczona antykorozyjnie.
~Benc
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Słaby lakier, łatwo się uszkadza. Dobre zabezpieczenie antykorozyjne - jeździłem kilka miesięcy z odpryskiem wielkości 1gr na nadkolu i nic nie zgniło
~Adam
Sedan Facelifting 1.6 16V 110KM 81kW
Mam go w kolorze czarnym. Prezentuje się super. Żona zastanawia się nad polakierowaniem, że względu na zebrane już rysy..
~Kamo
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Jeśli dbasz minimalnie jest bardzo wdzięczna mam kilka rys na lakierze i żadnych śladów rdzy.
~mike
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
Dobry ocynk - zero rdzy na zawsze. Z minusów lakier - widać każde zarysowanie.
~Kale
Sedan Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
Jak na moje potrzeby(3 osobowa rodzina) bardzo duze auto.
Dziennik kosztów dla Renault Fluence
5,6
7,9
9,2
~Jędrek
Sedan Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
nie widać oznak zużycia, wygląd to kwestia gustu.