Lista ocen Renault Grand Scenic I 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2009 (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MrStyk
Grand Scenic 1.9 dCi 120KM 88kW
Najwięcej miejsca ma kierowca i pasażer siedzący obok. Środkowy rząd ma nieco gorzej, tj. do póki siedzą w nim dwie osoby jest ok, ale trzy dorosłe osoby mogą odczuwać już dyskomfort. Najgorzej niestety jest na rozkładanych fotelach ostatniego rzędu. Dorosła osoba nie bardzo ma co zrobić z nogami. W moim przypadku na ostatnich fotelach mieszczą się foteliki dziecięce, natomiast żeby dostęp do nich był ułatwiony, zrezygnowałem ze środkowego...
~sindbad77
Grand Scenic 1.9 dCi 120KM 88kW
Pierwszy i drugi rząd siedzeń wygodnie, choć z fotelikami nie wyposażonymi w isofix może być problem z zapinaniem pasów. Pozatym osobne siedzenia w drugim rzędzie też bardzo praktycznie i wygodnie. trzeci rząd i dodatkowe dwie osoby, to już rozwiązanie awaryjne - w długich trasach nie ma już prawie wogóle komfortu i przestrzeń bagażowa też znikoma
~Babu
Grand Scenic 1.9 dCi 120KM 88kW
Z przodu można się poczuć jak w wygodnym domowym fotelu - wysiadać się nie chce, wzorowa francuska wygoda. W drugim rzędzie dwie osoby jadą również bardzo wygodnie. Trzy osoby to już za dużo. W trzecim rzędzie można posadzić dzieci, awaryjnie dorosłych na krótkiej trasie, ale prawdopodobnie będą to długo pamiętać.
~Paweł Lasek
Grand Scenic 1.9 dCi 120KM 88kW
Wersja Grand Scenic - bagażnik jak w furgonie. A w 7 osób (na ostatnich fotelach dzieci) jazda bardzo przyjemna (jeszcze bagażnik zostaje 200 litrów, a nie na 2 reklamówki jak w corolli verso czy zafirze). Mnóstwo schowków. Pierwszy samochód, w którym mam porządek w bagażniku i w kabinie.
~melomk
Grand Scenic 1.9 dCi 120KM 88kW
Dla mnie przestrzeń jest super, ale ja mam 175 cm wzrostu. Dla wysokich nie sprawdzałem. Aczkolwiek szeroki zakres regulacji fotela i kierownicy nie powinien sprawić problemów w tym zakresie.
~DinGo
Grand Scenic 1.9 dCi 120KM 88kW
Uwzględniając że w minivanie tej wielkości trzeba było zmieścić 7 osób to jest bajka (jeśli nie masz więcej niż 180cm :) ). Tylne fotele mogłyby być troszkę niżej
~Tomek
Grand Scenic 1.9 dCi 120KM 88kW
Ok, choć w poprzedniej wersji więcej miejsca z tyłu. Mam wersję 7 os., ale te dwa ostatnie siedzenia raczej dla dzieci lub mocno zawianychy po imprezie, którym i tak wszystko jedno ;)
~adad
Grand Scenic 1.9 dCi 120KM 88kW
Z przodu bardzo dobrze z tylu tez ale moglby byc nieco szerszy(srodkowy fotel wezszy niz zewnetrzne). Baganik buzy, duzo miejsca na nogi i glowe tak z przodu jak i z tylu.
~Krecik
Grand Scenic 1.9 dCi 120KM 88kW
Każdy chyba, kto chociaż raz miał do czynienia z tym autem, stwierdzi, że przestrzeni zarówno dla kierowcy jak i pasażerów jest pod dostatkiem.
Dziennik kosztów dla Renault Grand Scenic I 1.9 dCi 120KM 88kW
6,6
~mariusz1119@onet.eu
Grand Scenic 1.9 dCi 120KM 88kW
Doskonale nawet przy 5 osobach + bagaże spokojnie można wybrać się w trasę. Z tyłu w wersji 7- osobowej miejsca zdecydowanie dla dzieci...