Oceny Renault Grand Scenic II Grand Scenic 1.5 dCi FAP 110KM 81kW 2011

Renault Grand Scenic II Grand Scenic 1.5 dCi FAP 110KM 81kW 2011 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Renault Grand Scenic II Grand Scenic 1.5 dCi FAP 110KM 81kW 2011

~Kris
Grand Scenic 1.5 dCi FAP 110KM 81kW
Grand Szczeniakowi za całokształt daje dobrą czwórkę. Na moja ocenę wpływa oczywiście to czym jeździłem przez ostatnie 4 lata. BMW 520 1998 rok. Po sceniku będzie znowu BMW. Kupując 3 letniego scenica chciałem troszkę odetchnąć od napraw i kosztów BMW. Scenic to wybór praktycznego i taniego w eksloatacji samochodu, ale trzeba pamietac ze zaplacilem 37000 pln a BMW w zakupie 12000 pln i jezdzilem nim 4 lata, zatem spadek wartosci niewielki....
~Vuko
Grand Scenic 1.5 dCi FAP 110KM 81kW
Generalnie auto udane, bezawaryjne. Niestety Renault ma jeszcze dożo do zrobienia w kwestii jakości materiałów na których po 3 latach i 65 000 zaczynają się pojawiać ślady zużycia (poprzecierana wykładzina podłogi, twardy rysujący się plastik od połowy w dół deski), mechacąca się podłoga wykładziny bagażnika. Na szczęście to pierdoły i biorąc pod uwagę całość można przymknąć na nie oko. Auto genialnie wyposażone, a niektóre elementy pozbawione...
~gutowski dariusz
Grand Scenic 1.5 dCi FAP 110KM 81kW
gdyby nie te hamulce to może auto bym polecał ale jest to poważna usterka tym bardziej, że firma renault reklamuje system elektrycznego wspomagania za rewelacje ale niestety koszty ponosi klient, pierwszy raz zdarzyło misie wymieniać klocki tylne po 30000 i tyle w temacie
~Irek B.
Grand Scenic 1.5 dCi FAP 110KM 81kW
Jeździłem różnymi autami i nie będę się rozwodził o przeszłości, czas ocenić to auto. Zrobiłem nim już 130 tys. i jestem naprawdę zadowolony.
~Vito
Grand Scenic 1.5 dCi FAP 110KM 81kW
komfort jazdy, pakowność, mnóstwo przydatnych dodatków, ułatwiająca wszystkie czynności elektronika
Renault Grand Scenic II Grand Scenic