Lista ocen Renault Kadjar Crossover (64) - Widoczność

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Auto jak to rasowy SUV ma tu pewne problemy. Niestety auto jest wysokie, a siedzi się nisko co potęguje jeszcze efekt. Słupki przednie są dość wąskie, a szyby ogromne, także do przodu widok jest spoko, do tyłu z uwagi na bliskość i wielość słupków, które są dość szerokie jest gorzej. Szyba z tyłu jest jednak dość duża, podobnie jak lusterka co ułatwia manewrowanie. Pomaga kamera cofania i czujniki.
~Paweel K
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Bardzo dobra, lusterka wsteczne duże, na boki też dobra widoczność. Dodatkowo polecam kamerę do tyłu z wyświetlaczem w panelu nawigacji. Jak dla mnie podstawowa rzecz z wyposażenia dodatkowego w tym samochodzie. Radze sobie z parkowaniem doskonale ( w poprzedniku miałem dodatkowo czujniki) ale kamera podnosi komfort o 200 %. To jest warte dopłaty gdy tylko mamy możliwość.
~Tomasz
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Czujniki parkowania ułatwiają nieco manewrowanie samochodu i jest całkiem nieźle. Efekt finalny psują dość szerokie słupki przednie z sporym nachyleniem które utrudniają nieco widoczność przy wyjeździe na główną drogę, czy jak w moim przypadku wymuszają dodatkowe ruchu przy uruchomianiu zdalnego sterowania bramy przy wjeździe na firmowy parking.
~M.
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Lubię siedzieć nisko, więc przy obniżonym pełnym fotelu przeszkadza lewy słupek i na szybie przeszkadza efekt wybrzuszonej tapicerki przy zegarach - tam dochodzi do załamania obrazu. Lusterka super, do tego martwe pole. Kwestia słupka niwelowana przez czujniki. Doświetlanie zakrętów dla mnie nieprzydatne, bo za nisko siedzę.
~Wojtek
Crossover 1.5 dCi 110KM 81kW
Dla mnie OK. Mała tylna szyba ale przecież są lusterka i czujniki cofania. Boczne lusterka duże i dobrze zlokalizowane. Co do czujników, to działają dużo słabiej niż w Lagunie. Znacznie później informują o zbliżaniu się do przeszkody, tzn. mam wrażenie, że są zbyt wolne.
~piotr
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Samochód jest trochę zabudowany, ale cóż - jak się chce mieć wygląd to trzeba z czegoś zrezygnować :) Biorąc jednak pod uwagę kamerę cofania, pełne obudowanie czujnikami parkowania, czujnik martwego pola, Lane Assist, to absolutnie nie ma to żadnego znaczenia.
~Jb
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Uniesiona pokrywa maski i niewielkie szyby (podobnie jak w Mazdzie MX7) ograniczają widoczność - no cóż sylwetka SUV-a kosztuje. Na szczęście kamera cofania i czujniki dookoła auta niwelują tę wadę i zapewniają komfort manewrowania.
~Ironmoose
Crossover 1.6 TCe Energy 163KM 120kW
Świetna widoczność, wysoko się siedzi w aucie - widać wszystko co się dzieje na drodze, system martwego pola i lusterko monochromatyczne rewelacja bardzo poprawiają bezpieczeństwo na trasie
~versuskolobrzeg
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Po 300C nie ma auta które nie zachwyci widocznością. W 300C szyby bardziej przypominają wizjery czolgu a przed swiatłami trzeba zatrzymać się hen hen żeby zobaczyć coś wyzej. Rewelacja.
Dziennik kosztów dla Renault Kadjar Crossover
7,9
7,9
~kadjar123
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Dla kierowcy i pasażera dużo miejsca, można znaleźć swoją pozycję za kierownicą .Pasażer obok też nie ma na co narzekać. Z tyłu miejsca pod dostatkiem, dzieciakom wygodnie.
Renault Kadjar Crossover