Lista ocen Renault Kangoo I Minivan (238)

~adiGLE
Minivan 1.5 dCi 84KM 62kW
Kangurek to doskonałe auto dla osób ceniących niskie koszty utrzymania samochodu i w miarę przyzwoity komfort. Co prawda od samochodu tej klasy nie należy się spodzeiwać luksusu mercedesa, ale przecież nikt nie kupuje takiego samochodu z myślą o luksusach. Na 100% docenią to auto osoby, które nie lubią wyróżniać sie z tłumu i wymagają sporych zdolności przewozowych. Jest to doskonałe autko zarówno dla rodziny, jak i do prowadzenia niedużej...
2,2
~Gargamel
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
MAKABRA, Mam go niecałe 2 lata, używam w małej 1 osobowej firmie , jeżdze około 3000 km miesięcznie a wymieniłem już w nim prawie wszystko : sprzęgło, rozrząd, wtryski, amory , kompletne hamulce, silnik wycieraczek, przekaznik swiatel, wahacze, drążki , iciągle coś nowego się sypie.
3,2
~Matys
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
auto bardzo dzielnie znosi moje traktowanie. Dostaje po dupie ale e katuje go. Nigdy nie szaleje na zimnym silniku, pamiętam też o schłodzeniu turbo przed zgaszeniem kiedy dostawał trochę w kość. Co zabawne nigdy nie spaliłem nim gumy, ale na trasie wyciskam z niego siódme poty.
3,1
~a.
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
Samochód jak samochód.Ciekawa i praktyczna koncepcja ale troche gorzej z wykonaniem.Dałoby się to zrobić lepiej gdyby samochodów nie konstruowali księgowi.Po porostu po 7 latach ma być przetopiony i zakupiony nowy.W normalnych krajach tak jest.
Minivan 1.5 dCi 84KM 62kW
Gdyby nie awaryjnosc i ceny części jest OK. Nie limuzyna, jak dla mnie to auto do \"pracy\". Można i w 5 osób, można przewieść palete.
~Przemek
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Auto dla mnie rewelacyjne, ale ja wychodzę z założenia, że samochód musi być przede wszystkim praktyczny. Ludziom o zacięciu sportowym nie polecam (przynajmniej nie tą wersję silnika). Ale to auto sportowe NIE JEST i nie będzie. Nie używam go do pracy, ale jego praktyczność pewnie i tu by się ujawniła. Wygląd - cóż, kwestia gustu, może się podobać, a może wręcz przeciwnie. Psują się pierdoły. Ponoć to typowe u francuzów, we wcześniejszym...
~Pawlica87
Minivan 1.2 60KM 44kW
ogolnie autko oceniam na 5- bo jezdze duzo i najwazniejsza jest niezawodność i w miare tanie części zamienne< oczywiscie poza ASO bo serwisie ceny są z kosmosu> autko polecam dla osób ktore lubią przestrzen lub muszą miec autko ktore zadowoli i firme i rodzine a nie wyssie wszystkiego z portfela. jesli ktos chce super komfort i wnetrze to polecam VW caddy ale nalezy dolozyc min. kilkanascie tysiecy zlotych
~arek luzak
Minivan 1.2 60KM 44kW
generalnie niezawodny silnik i skrzynia biegów, dużo małych usterek, z którymi da się jeździć. Lepiej unikać ASO - nie znają się na rzeczy, oszukują i te ceny z kosmosu: wymiana rozrządu-ok. 800 zł, w zaprzyjaźnionym warsztacie-300zł Z zewnątrz wygląda niebanalnie i ciekawiej od konkurencji.
~rem
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Ogólnie jestem zadowolony z Kagura. Nigdy nie odmówił mi posłuszeństwa , sprawdzał sie jako ciężarówka ( dokonałem nim całej przeprowadzki ) oraz samochód zaopatrzeniowy do firmy . Doskonale zachowywał się jako osobówka , ale tu przydało by sie troszke wiecej " luksusu" w wykończenia przyjemniejszego dla oka ( mniej plastiku ) . Obecnie przymierzam się do zmiany samochodu na nowego Kangura.
Dziennik kosztów dla Renault Kangoo I Minivan
5,9
9,8
3,3
~dżek
Minivan 1.2 60KM 44kW
Zalety: Jest to bardzo funkcjonalny samochód. Intrygująca stylistyka zewnętrzna, niezawodny silnik i skrzynia biegów, tani w eksploatacji. Dobry dla małego biznesu i dla rodziny z dzieckiem i psem - jeżeli nie wymagają wielkiego komfortu i prestiżu. Wady : denerwujące drobne usterki, w środku tragiczne i tandetne plastiki, oraz mnóstwo metalu (tak jak w Syrenie Bosto), wrażenia estetyczne koszmarne, w kabinie głośno i niezbyt przyjemnie....
Renault Kangoo I Minivan