Lista ocen Renault Kangoo I Minivan 1.2 60KM 44kW 1997-2003 (34) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dżek
Minivan 1.2 60KM 44kW
To jest prawdziwa udręka z francuzami : zamki w drzwiach przesuwanych zacinają się na mrozie, podobnie jak drzwi skrzydełkowe z tyłu, oraz alarm - także wariuje w temperaturach poniżej 4 st. C. Ponadto mnóstwo denerwujących maleńskich awarii: np. w moim samochodzie zepsuł się przełącznik kierunkowskazów - objawiało się to w ten sposób, że kierunkowskaz "tykał" NON STOP nawet podczas jazdy na wprost - to było naprawdę denerwujące...
~Adam
Minivan 1.2 60KM 44kW
Co rusz psują się pierdoły. A to żarówki światel mijania, podświetlenia tablicy rejestracyjnej, dodatkowe światło stopu, przełącznik zespolony świateł (nie raz nie świecą światła mijania), wyświetla się kontrolka od niezapięcia pasów, odkleiła się uszczelka drzwi i trzeba je kilka razy domykać, żeby się zamknęły, nie działa prawie cała elektronika (prędkościomierz, licznik przebiegu, wskaźnik oleju pokazuje zły stan), ale najbardziej irytująca...
~arek luzak
Minivan 1.2 60KM 44kW
popsute 3 wkładki w zamkach - naprawiłem sam, kosztowało mnie to 10 zł. Kupiłem na szrocie kompletną wkładkę, która posłużyła mi za zestaw naprawczy dla tych padniętych. Na szczęście w każdej padła inna część. Pękła krańcówka od oświetlenia w bocznych drzwiach, koszt w sklepie - 180 zł za kawałek plastiku ze sprężynką! Lepiej poszukać na złomie. Często padają łożyska w kołach, ale w których samochodach nie padają na polskich drogach? Na...
~Tomm
Minivan 1.2 60KM 44kW
Nie działa mi centralny zamek w prawych przednich drzwiach. Drzwi tylne otwierają się z wielkim trudem, a w zimie otworzenie ich od zewnątrz jest wręcz niemożliwe. Wypadło kółeczko z korbki od opuszczania szyby. Siedzenie stało się bardzo niewygodne, poprostu nabrało kształtu mojego tyłka, a wcale nie jestem ciężki. Plastiki w bagażniku zaczynają odpadać.
~RENOMANIAK
Minivan 1.2 60KM 44kW
WSZYSTKO SIĘ SYPIE - ŻARÓWKI NA POTĘGĘ , RDZA NA PODŁODZE , WYKWITY RDZY NA KAROSERI, DZIURY W SŁUPKACH PRZEDNICH , STEROWANIE NAWIEWEM NIEDZIAŁA , ELEKTRONICZNY WSKAŹNIK POZIOMU OLEJU NIEDZIAŁA , TYLNE UCHYLE SZYBY HAŁASUJĄ , KLOCKI WYTRZYMUJĄ 30 TYS. URYWAJĄCE SIĘ SRUBY STABILIZATORÓW , KOŃCÓWKI DRĄŻKÓW CO 20 TYS .
~lucky
Minivan 1.2 60KM 44kW
tragedia jednym słowem francuski wynalazek: kierunkowskaz nie odbija, nagrzewnica wymieniana juz 2 razy, zamek od drzwi do wymiany, stacyjka do wymiany, siadło podświetlenie tablicy rozdzielczej, awaria regulatora nawiewu, awaria poduszki powietrznej,
~Pawlica87
Minivan 1.2 60KM 44kW
poodpadały dźwigienki od regulacji oparc bo są z tandetnego plastiku i lewa osłona przeciwsloneczna ......... i to wszystko ale moje autko to wersja podstawowa wiec nie ma co sie ppsuc:)
~tomaszparchanski@op.pl
Minivan 1.2 60KM 44kW
Na mrozie nie da sie otworzyc prawych odsuwanych drzwi od zewnatrz. Na mrozie rowniez zalancza sie sam alarm. Cos nie tak jest z migaczami, pojawialo sie charakterystyczne tik-tak przy wylaczonych migaczach.
~Marcin_Gc
Minivan 1.2 60KM 44kW
-leje spod głowicy ale daje się jeżdzić -spalona żarówka podświetlająca: rejestracje, przełącznik el.szyb, przełaćzniki wentylacji -spalony czunik świateł stop (ASO- 45 zł)
~robert
Minivan 1.2 60KM 44kW
problemu z drzwiami przesuwanymi z tyłu,odpryskujący lakier z prowadnic drzwi tylnych , zchodzący lakier z lewarka skrzyni biegów,tluczące się pasy bezpieczeństwa gdy są nie zapięte
Renault Kangoo I Minivan