Lista ocen Renault Kangoo I Minivan 1.2 60KM 44kW 1997-2003 (29) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrzejkosmaczewski@wp.pl
Minivan 1.2 60KM 44kW
Tu nie pożałuję wysokiej oceny . Odnośnie przeglądów , to początkowo korzystałem z serwisu autoryzowanego , ale zaniechałem na rzecz sieci typu Shell czy Midas (wymiana oleju + oblukanie , czy z grubsza jest ok). Ubezpieczenie 307 zł. /rok (Bez AC - zakładam , że Kangura nie skradną , a mnie to dodatkowo mobilizuje do bezwypadkowej jazdy . Założenia te już od kilku lat się sprawdzają , a ja już sporo na tym oszczędziłem) .
~Archue
Minivan 1.2 60KM 44kW
Autko mało pali, według mnie nie jest awaryjne (przejechałem ponad 200 tys. km tym autem i wymieniłem w nim tylni zderzak (autko stało na parkingu i ktoś w nie uderzył), pompę paliwa x 1, no i klocki hamulcowe jak w każdym aucie) Ceny części są małe i to duży plus.
~Pawlica87
Minivan 1.2 60KM 44kW
auto nie jest super ekonomiczne jak ktos patrzy głównie na paliwko to lepiej znaleźć diesla wiadomo ta jest naprawde minimalne zuzycie paliwa u mnie jest w granicach 6,5l na setke wiec tez nie tak źle a nie jezdże super delikatnie
~dżek
Minivan 1.2 60KM 44kW
Po 100.000 km moge napisać z czystym sumieniem, że średnie spalanie wynosi 7,5-8,0 ltr./100 km. Przy wadze samochodu 1135 kg i ogromnych mozliwościach przewożenia bagażu jest to całkiem dobry wynik.
~arek luzak
Minivan 1.2 60KM 44kW
jest strasznie mułowaty ale z uśmiechem wyjeżdżasz ze stacji paliw. Przyjechałeś gdzieś 20 minut później od kogoś innego? Wyluzuj bracie, on spalił co najmniej 1,5 raza więcej.
~kabe
Minivan 1.2 60KM 44kW
za dużo jak na tak mały silnik, na trasie jazda powyżej 90 km/h jest bardzo paliwożerna, przeglądy tylko i wyłacznie poza serwisami, części jesccze za drogie,
~waldek.k
Minivan 1.2 60KM 44kW
tylko nie w autoryzowanym serwisie bo tam chyba sie im w glowach poprzewracalo tyle pieniedzy za kiepskich fachowców
~masapio@ozarow.net
Minivan 1.2 60KM 44kW
przy trasie ok 300 km mam zużycie 5,7l/100km - możecie mi nie wierzyć, ale tak jest - sporo pali na krótkich trasach - ok. 7 litrów
~Adam
Minivan 1.2 60KM 44kW
Ekonomiczne auto. Spalanie w mieście spore, jak na silnik 1.2, bo ok. 10 l, w trasie 7 l.
Dziennik kosztów dla Renault Kangoo I Minivan 1.2 60KM 44kW
9,7
~tomaszparchanski@op.pl
Minivan 1.2 60KM 44kW
Zuzycie paliwa jest naprawde niskie natomiast ceny czesci, napraw i przegladów sa nie do przyjecia.
Renault Kangoo I Minivan