Lista ocen Renault Kangoo I Minivan 1.2 60KM 44kW 1997-2003 (27) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arek luzak
Minivan 1.2 60KM 44kW
Urwałem na dziurze amortyzator. Koniecznie zróbcie sobie pewien "tuning" elektryki: koło akumulatora, pod pokrywką jest zespół przekaźników z gniazdami od układu zasilania paliwa. Po wyjęciu przekaźników widać zazwyczaj ładne świecące złącza. Jeśli wam się uda (za krótkie przewody) zajrzyjcie pod spód tego gniazda. Złącza konektorowe są za słabo zaciśnięte na przewodach i są zielone od śniedzi jak łąki Irlandii i czasami nie przewodzą prądu....
~RENOMANIAK
Minivan 1.2 60KM 44kW
TRZEBA WIELE SAMOZAPARCIA , ŻEBY KUPIĆ KANGOO AWARIA SILNIKA - ZERWANIE PASKA ROZRZĄDU PO 30 TYS OD WYMIANY - PRZYCZYNA USZCZELNIACZ NA WALE. . AWARIE SKRZYNI BIEGÓW OD NOWEGO . AKTUALNIE ROZSYPAŁO SIĘ ŁOZYKO I ZDEMOLOWAŁO CAŁĄ SKRZYNIĘ . PĘKAJĄCE DRĄŻKI SKRĘTNE , PILOTY WYTRZYMUJĄ OK 2 LAT - PADAJĄ PARAMI , WYMIANA JEDNEGO ( TYLKO W SERWISIE ) TO OK. 600 ZŁ, TRAGEDIA !!! DWA RAZY Z TEGO POWODU ZOSTAŁEM W TRASIE I TRZEBA BYŁO ŚCIĄGAĆ...
~dżek
Minivan 1.2 60KM 44kW
Daję ocenę 4 bo ten samochód nigdy nie zostawił mnie samego na drodze - a to jest w końcu najważniejsze. Solidny silnik i skrzynia, trochę za delikatne zawieszenie - ale również nigdy nic się w zawieszeniu nie działo - po prostu zmniejszył się znacznie komfort jazdy.
~Pawlica87
Minivan 1.2 60KM 44kW
w aucie raz nawaliła skrzynia o czym pisalem wczesniej ale była tania w naprawie ale wytrzymala 330tys.km i teraz jeździ bez zazutu i 2 razy nawalił immobiliser
~Tomm
Minivan 1.2 60KM 44kW
Ciesze się że żyję! W sytuacji awaryjnego hamowania pękł przewód hamulcowy, cudem wtedy uniknąłem poważnego wypadku. Było to przy przebiegu 58000km. Taka wpadka jest niewybaczalna i za to wielki minus dla firmy RENAULT!
~Penki
Minivan 1.2 60KM 44kW
tutaj jest znacznie lepiej, przy przebiegu ponad 250tyś. jedyną "niespodziewaną" "dużą" awarią był problem z nagrzewnicą, reszta podzespołów bez problemu przetrzymuje 2-3 krotny zalecany przebieg.
~waldek.k
Minivan 1.2 60KM 44kW
pierwsza awaria przy 86tys pompa wody ,przy 100tys skrzynia biegow oczywiscie co 20000 tys cos przy zawieszeniu,przy115000tys sprzeglo niewspominam juz o amortyzatorach szybko znikajacych tarczach i klockach
~Archue
Minivan 1.2 60KM 44kW
Poważną usterką jest to iż rdza szybko zajęła się karoserią. Progi miałem całkowicie zniszczone, musiałem wyłożyć ładne pieniądze aby autko zaczęło znowu wyglądać.
~Adam
Minivan 1.2 60KM 44kW
Peknęła belka skrętna z tyłu i do wymiany były uszczelki przy kołach oraz łożyska, klocki i szczęki hamulcowe.
~andrzejkosmaczewski@wp.pl
Minivan 1.2 60KM 44kW
Tu spokojnie mogę dać najwyższą ocenę , bo nigdy nie było sytuacji , aby auto mnie zawiodło .