Lista ocen Renault Kangoo I Minivan 1.2 60KM 44kW 1997-2003 (34) - Silnik

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Minivan 1.2 60KM 44kW
Silnik 60KM 1.2 jest zdecydowanie za słaby. Prędkość maksymalna 102 km/h po rozpędzaniu przez wiele minut. Silnik pracuje równo, technicznie w 100% sprawny, nie ma z nim prolemów, ale strasznie muli, nie ma siły. W trasie wyprzedza mnie prawie każdy, kto ma możliwość, a w mieście na każdej dłuższej ulicy wyprzedza mnie kilka aut. Przyspiesza na 4 biugu do 74 km/h. Po wrzuceniu na 5 trzeba czekać długie minuty, żeby przyspieszył parę km/h.
~dżek
Minivan 1.2 60KM 44kW
Silnik ośmiozaworowy o mocy 60-ciu koni za słaby dla tak ciężkiego samochodu ( te same silniki montowane były do Clio) - ALE NIGDY MNIE NIE ZAWIÓDŁ ! Praca silnika bardzo harmonijna. Jest to silnik niemal bezobsługowy i całkowicie bezawaryjny. Pasek rozrządu wymienia się co 120.000 km a świece co 60.000, przeglądy okresowe co 20.000 km. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić.
~andrzejkosmaczewski@wp.pl
Minivan 1.2 60KM 44kW
Absolutnie niezawodny , nigdy nie wymagał dolewek oleju pomiędzy wymianami , dlatego winien mu jestem za to maxa . Ale nie oszukujmy się , mała moc pociąga za sobą pewne ograniczenia . Nie polecam nadpobudliwym i o nadmiernych ambicjach sportowych .
~Pawlica87
Minivan 1.2 60KM 44kW
moc zdecydowanie zamała ale wiadomo można kupic mocniejszy motor ale auto mam od nowości(8 lat) i silnik nie zawiódł ani razu i jestem pewnie ze jeszcze sporo pojeździ
~Archue
Minivan 1.2 60KM 44kW
Silnik bardzo dobry, vmax 140, i nagle brakuje 6 biegu ;). Nie \"pije\" tak dużo oleju jak inni piszą. Ta wersja w zupełności mi wystarcza. Ogólne bezawaryjny.
~arek luzak
Minivan 1.2 60KM 44kW
słaby silnik, powyżej 110 strasznie wyje, ale przynajmniej niezawodny, olej nie wycieka na zewnątrz tylko zostaje wypity - całkiem sporo
~PatRRyk
Minivan 1.2 60KM 44kW
Silnik Mało pali, jest w miarę zwawy jak na dostawczaka. Oleju nie lyka praktycznie wcale, zalany pelnym syntetykiem.
~Tomm
Minivan 1.2 60KM 44kW
Słaby silnik 1.2, ale do miasta się nadaje. Elastyczność fatalna, ale niewiele gorsza niż w Berlingo/Partner z silnikiem 1.4
~Penki
Minivan 1.2 60KM 44kW
Silnikowi 1.2 w tej kategorii nie można dać 5, lecz jednostka spisuje się dobrze, nawet bardzo dobrze jak na swoje możliwości
~Marcin_Gc
Minivan 1.2 60KM 44kW
Powyżej 100km/h robi się głośny.Wystarcza o ile nie zależy ci na osiągach. Wziął 0,5l pólsyntetycznego oleju na 10.000 km
Renault Kangoo I Minivan