Lista ocen Renault Kangoo I Minivan 1.2 60KM 44kW 1997-2003 (30) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mm
Minivan 1.2 60KM 44kW
blokowanie skrzyni biegów!!!!!! przy wrzucaniu wstecznego biegu za szybko coś szło nie tak i zostawał tylko 5 bieg! podobno nie które kangoo tak maja i clio w serwisie nie potrafili mi wytłumaczyc o chodzi! Znajomy mechanik wziął się za tą skrzynie o stwierdził że wodziki za bardzo się wysuwają i się blokuje!! póżniej obchodziłem się jak z dzieckiem z tą skrzynią! SKRZYNIA NIE DO NAPRAWIENIA !!!!! TAKI WERDYKT!!!!!
~dżek
Minivan 1.2 60KM 44kW
Skrzynia biegów - dobrze dobrane przełożenia dla tego modelu ( ponad 1130 kg ) - nigdy nie sprawiła mi najmniejszego problemu. Oleju nie wymienia się w tym modelu. Po prostu bardzo dobra skrzynia biegów. Lewarek chodzi lekko i precyzyjnie. Następny duży plus dla Renault.
~Pawlica87
Minivan 1.2 60KM 44kW
biegi wchodzą lekko ale ciezko szybko zmieniac biegi ale to nie auto sportowe. skrzynia nawaliła raz przy przebiegu ok.320tys. km( zablokowala sie dwójka-poszla jakaś zebatka ale niepamietam juz dokladnie o co chodzilo)
~Penki
Minivan 1.2 60KM 44kW
dobrze dobran skrzynia biegów, niejednokrotnie spotkałem się z opiniami, że jest ona lepsza niż w innych modelach renault z silnikami o tej samej pojemności. rewelacyjne 3 pierwsze biegi;p
~grafi@alpha.net.pl
Minivan 1.2 60KM 44kW
Trochę zbyt krótkie biegi, jak dla mnie trzeba zbyt często zmieniać. Dwa razy próbowałem właczyć II na nidociśniętym sprzęgle (zgrzyt) i teraz czasami mam problem z włączeniem tego biegu
~Adam
Minivan 1.2 60KM 44kW
Bardzo ciężko wchodzą biegi, głównie problemy są z 1 i 2, trzeba nie raz po kilka razy wrzucać bieg. Skrzynia, jak to w Renault, tandetna.
~PatRRyk
Minivan 1.2 60KM 44kW
Biegi wchodzą bez problemu. Nie mialem zadnych usterek a prosze pamietac ze to wersja dostawcza.
~Archue
Minivan 1.2 60KM 44kW
Dobra, jednak była by lepsza z sześcioma przełożeniami. Ogólne bezawaryjna.
~Dzięcioł
Minivan 1.2 60KM 44kW
Nie wiem jak w innych renówkach ale synchronizatory mogłyby lepiej pracować.
~iron
Minivan 1.2 60KM 44kW
jedną już wymieniłem a druga zaczyna sie sypac kicha!!!!!!!!!!!
Renault Kangoo I Minivan