Lista ocen Renault Kangoo I Minivan 1.2 60KM 44kW 1997-2003 (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrzejkosmaczewski@wp.pl
Minivan 1.2 60KM 44kW
Ja zapłaciłem przed laty 41 tyś . zł. i dostałem za to tyle , ile chciałem i to co chciałem . Ale mam świadomość , że wielu może ten samochód rozczarować , co pozostaje bez wpływu na moją ocenę . Nie urywam , że zaczynam myśleć o zmianie samochodu , ale spokojnie , bez pośpiechu . Można się rozglądać za czmś interesującym, a używać tego , co sprawdzone .
~dżek
Minivan 1.2 60KM 44kW
Kupiłem go w salonie w 2000 r. za 41.350 PLN brutto na firmę z pełnym odliczeniem VATU i był to bardzo dobry zakup. Jeżeli ktoś machnie ręką na tandetę w środku i drobne ale denerwujące usterki, to ten samochód odwdzięczy mu sie tanią eksploatacją i niezawodnością ( mam na myśli wyłącznie silnik i skrzynię biegów). Dla estetów polecam Lexusa.
~Pawlica87
Minivan 1.2 60KM 44kW
technicznie autko super bo jest niezawodne ale jakosc materiałów we wnętrzu jest słaba lepiej jest u VW i merca ale VW caddy jest o 20tys. złotych droższy a mesiek ok28tys.złotych
~arek luzak
Minivan 1.2 60KM 44kW
Nowe są zbyt drogie jak na taką kupę gołej blachy i siermiężnego plastiku ale i tak warto go kupić, bo widzę z własnego i znajomych doświadczenia, że to samochód na lata.
~RENOMANIAK
Minivan 1.2 60KM 44kW
JAKOŚĆ WYKONANIA JAK WYŻEJ , WYPOSARZENIE WNĄTRZA SPARTAŃSKIE. CENA NOWEGO - ZBYT WYSOKA DO JAKOŚCI . CENA UŻYWANYCH DO PRZYJĘCIA
~Adam
Minivan 1.2 60KM 44kW
Słabo, bo auto bardzo awaryjne, plus jedynie za przestronność i ładowność, czyli kiepsko.
~tomek
Minivan 1.2 60KM 44kW
za drogi jak nowy,w dobrej cenie można kupić używany i ja tak zrobiłem.zarabia na siebie
~PatRRyk
Minivan 1.2 60KM 44kW
Naprawy Tanie, poza tym samochód sie nie psuje więc zbytnio nie ma ci naprawiać ::
~robert
auto ma dopiero 1,5 roku i tylko 25000 kilometrów przejechane, na 2005 .04
Dziennik kosztów dla Renault Kangoo I Minivan 1.2 60KM 44kW
9,7
~tomaszparchanski@op.pl
Minivan 1.2 60KM 44kW
Cena niska, jakosc niestety rowniez. Jednak za ta cene nie mozna kupic nic lepszego.
Renault Kangoo I Minivan