Lista ocen Renault Kangoo I Minivan 1.2 60KM 44kW 1997-2003 (30) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dżek
Minivan 1.2 60KM 44kW
Niestety - zawieszenie na naszych koszmarnych drogach nie zdało egzaminu. Jest twarde, bardzo źle zestrojone, sztywne, praktycznie bez cienia komfortu. Po ok. 80.000 km komfort jazdy przypomina jazdę furmanką załadowaną węglem. Fabryczne opony Michelin wytrzymały ponad 100.000 km, ale znacznie stwardniały ograniczając komfort jazdy. Jazda w zakrętach nie sprawia żadnego problemu.
~Adam
Minivan 1.2 60KM 44kW
Auto nie ma wspomagania układu kierowniczego, przez co w miejscu skręca się koszmarnie. Czasami mam wrażenie, że nie uda mi się skręcić kierownicą na postoju, dlatego na parkingu jest tragedia, a poza tym, dużo miejsca potrzeba, aby nim wymanewrować, na parkingach i przy zawracaniu jest bardzo kiepsko.
~Pawlica87
Minivan 1.2 60KM 44kW
nie mam wspomagania ale nie chodzi kierownica tak ciężko jednak parkowanie dla kobiety moze byc torturą. niedawno (455tys.km przebiegu) musialem wymienic przegładnie koszt 360zł(nowa a uzywane kolo 200zł wiec lepiej dolozyc do nowej)
~Penki
Minivan 1.2 60KM 44kW
Limuzyna to nie jest, ale swe zadanai spełnia dobrze. Dość twarde zawieszenie wpływa korzystnie na "trzymanie" w zakrętach i pozwala na zachowanie własności jezdnych przy większym obciążeniu.
~Archue
Minivan 1.2 60KM 44kW
Bardzo szybko zużyło mi się przednie zawieszenie. (Po wymianie na oryginał służyło dłużej niż oryginalne [??]) Koła zadbane potrafią długo posłużyć.
~robert
Minivan 1.2 60KM 44kW
bardzo szybko lecą klocki hamulcowe uwaga na tarcze (nawet przed 25 000 przebiegu) serwi sobie życzy za wymiane kopletu ok.900 zł !!!!!!!!!!!!!!!
~masapio@ozarow.net
Minivan 1.2 60KM 44kW
no - trochę fatalnie znosi przy gwałtownym hamowaniu - potrafi już po lekkim deszczyku ponieść jak na lodzie - radzę uważać (mam koła 13´´)
~iron
Minivan 1.2 60KM 44kW
zawieszenie robie co chwile,non stop puka stuka to nie jest auto do jazdy,1 w tygodniu do kosciola to wszystko
~PatRRyk
Minivan 1.2 60KM 44kW
Auto Prowadzi się pewnie, ładnie wybiera nierówności lecz troche poddaje sie na koleinach.
Dziennik kosztów dla Renault Kangoo I Minivan 1.2 60KM 44kW
9,7
~Marcin W.
Minivan 1.2 60KM 44kW
robi troche halasu ale jak narazie dzialaja fabryczne czesci
Renault Kangoo I Minivan