Lista ocen Renault Kangoo I Minivan 1.2 60KM 44kW 1997-2003 (31) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawlica87
Minivan 1.2 60KM 44kW
ogrzewanie nie jest mocną stroną ale jak silnik sie nagrzeje to mozna zimą na krutki rękawek jechac:) autko jest mocno przeszklone wiec szybko sie nagrzewa i warto poszukac egzemplaza z klimą ale nie ma ich zbyt wiele(chyba ze te nowsze) ja jednak przyciemniłem sobie szyby i juz jest do wytrzymania i mozna auto postawic na słońcu latem(oczywiscie nie w 35stopniach:))
~andrzejkosmaczewski@wp.pl
Minivan 1.2 60KM 44kW
Zimą jak sobie kierowca puści ogrzewanie na nogi , to nie ma na co narzekać , ale ci z tyłu... . Razu pewnego , jak było jakieś -30 C (bodajże luty 2006) , to z bocznych szyb lód nie odpuścił nawet po przejechaniu 200km z ogrzewaniem na ful . Ale to była sytuacja ekstremalna .
~dżek
Minivan 1.2 60KM 44kW
Wentylacja i ogrzewanie działa dobrze - i tak być powinno. Nie wiem co miałbym jeszcze dopisać. Samochód nagrzewa się szybko, szyby nie zaparowują - wszystko OK.
~wirek
Minivan 1.2 60KM 44kW
Zimą zasłonić 3/4 chłodnicy i cieplutko po paru minutach, latem brak odsuwanej szyby w części pasażerskiej. U kierowcy owiewki załatwiaja sprawę.
~Adam
Minivan 1.2 60KM 44kW
Coś tam wydmuchuje, ale bardzo słabo. Wolno nagrzewa się, zimą trzeba zaczynać podróż w rękawicach i czapce.
~iron
Minivan 1.2 60KM 44kW
2 raz juz wymieniałem kostke,non stop sie przepala,w srodku smierdzi silnikiem mam tego trupa dośc
~Tomm
Minivan 1.2 60KM 44kW
Kabina jest bardzo duża, w zimie trzeba być cierpliwym w oczekiwaniu na zagrzanie wnętrza.
~Marcin W.
Minivan 1.2 60KM 44kW
brak jakichkolwiek filtrow pylowych, czasami mozna spotkac wlatujacy przez nadmuchy listek z drzewa...
~PatRRyk
Minivan 1.2 60KM 44kW
Samochód Bardzo szybko się nagrzewa.wentylacja dobrze daje radę z parowaniem szyb.
Dziennik kosztów dla Renault Kangoo I Minivan 1.2 60KM 44kW
9,7
~Archue
Minivan 1.2 60KM 44kW
Tu muszę dać tylko \"trójkę\". W zimę można przeżyć, natomiast w lato nie wyrabia...
Renault Kangoo I Minivan