Lista ocen Renault Kangoo I Minivan 1.2 60KM 44kW 1997-2003 (31) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dżek
Minivan 1.2 60KM 44kW
Wyciszenie na pozimie ruskiego Żiguli albo malucha, czyli żadne. Do 100 km/h jeszcze można rozmawiać, ale potem robi się naprawdę głośno ale i tak jest lepiej niż w maluchu. Raz zrobiłem 1300 km w jeden dzień i po zakończeniu trasy chciałem już tylko umrzeć.
~Pawlica87
Minivan 1.2 60KM 44kW
autko jest bardziej dostawczakiem niz osobówką wszedzie widac gołe blachy wiec nadzwyczajnyego wyciszenia nie ma jednak silnik jest cichutki a dokuczac mogą jedynie szumy wiatru jak jest wichura lub powyzej 12okam/ bo auto jest wysokie
~Adam
Minivan 1.2 60KM 44kW
Wszystko z zewnątrz słychać głośno, prawie brak wyciszenia. Słychać wszystko - opony, silnik i inne dźwięki z zewnątrz.
~Archue
Minivan 1.2 60KM 44kW
Nie jest dobre, nawet tragiczne... Jednakże po przejechaniu autem około 10 tys. km przestałem zwracać na to uwagę.
~kiri10@o2.pl
Minivan 1.2 60KM 44kW
z tylu z klapy trzaski stuki i skrzypienie. to tanie auuto, nie spodziewaj sie rewelacji
~grafi@alpha.net.pl
Minivan 1.2 60KM 44kW
Mam wersję ciężarową - 5 osób + kratka. Odczuwalny brak wyciszenia na tylnych nadkolach
~PatRRyk
Minivan 1.2 60KM 44kW
Jak Na auto dostawcze - ok. Do 130 da się normalnie rozmawiać i słuchać radia.
~RENOMANIAK
Minivan 1.2 60KM 44kW
CICHY SILNIK , ALE LEPIEJ NIE OTWIERAĆ SZYB - HAŁAS POWIETRZA NIE DO WYTRZYMANIA
~Penki
hmm, no to jest minus, zwłascza przy prędkości powyżej 110km/h
~waldek.k
Minivan 1.2 60KM 44kW
gdybym nie mial radia to bym oszalał ,wszystko skrzypi a mój fotel to juz wybitnie
Renault Kangoo I Minivan