Lista ocen Renault Kangoo I Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW 1997-2003 (5) - Całokształt

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DAKCAR
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
Polecam to każdemu bez zastanowienia się, ważne tylko aby na trafić na niezajezdzony egzemplarz bo takich jest większość. Silnik 1.9DTI idealny do tego auta a do tego jak pisałem wcześniej o wiele lepszy od nowszego 1.5dci. Auto przestronne ekonomiczne niesprawiające kłopotów w codziennej eksploatacji, przy dobrym traktowaniu będzie służył wiele lat w rodzinnej eksploatacji jak i w firmowej.
~Gargamel
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
MAKABRA, Mam go niecałe 2 lata, używam w małej 1 osobowej firmie , jeżdze około 3000 km miesięcznie a wymieniłem już w nim prawie wszystko : sprzęgło, rozrząd, wtryski, amory , kompletne hamulce, silnik wycieraczek, przekaznik swiatel, wahacze, drążki , iciągle coś nowego się sypie.
~Matys
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
auto bardzo dzielnie znosi moje traktowanie. Dostaje po dupie ale e katuje go. Nigdy nie szaleje na zimnym silniku, pamiętam też o schłodzeniu turbo przed zgaszeniem kiedy dostawał trochę w kość. Co zabawne nigdy nie spaliłem nim gumy, ale na trasie wyciskam z niego siódme poty.
~użytkownik kangoo
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
Ogólnie autko super :) mam go 2 lata nie sprawia żadnych problemów, leje się tylko paliwo i jeździ, co lepsze a aucie był spalone świece żarowe i auto paliło w zimę bez większych problemów :) auto nie rdzewieje
~kenworth2000
Dobry samochod wart polecenia