Oceny Renault Kangoo I Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW 1997-2003

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Renault Kangoo I Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW 1997-2003

~użytkownik kangoo
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
Ogólnie autko super :) mam go 2 lata nie sprawia żadnych problemów, leje się tylko paliwo i jeździ, co lepsze a aucie był spalone świece żarowe i auto paliło w zimę bez większych problemów :) auto nie rdzewieje
~DAKCAR
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
Polecam to każdemu bez zastanowienia się, ważne tylko aby na trafić na niezajezdzony egzemplarz bo takich jest większość. Silnik 1.9DTI idealny do tego auta a do tego jak pisałem wcześniej o wiele lepszy od nowszego 1.5dci. Auto przestronne ekonomiczne niesprawiające kłopotów w codziennej eksploatacji, przy dobrym traktowaniu będzie służył wiele lat w rodzinnej eksploatacji jak i w firmowej.
2,2
~Gargamel
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
MAKABRA, Mam go niecałe 2 lata, używam w małej 1 osobowej firmie , jeżdze około 3000 km miesięcznie a wymieniłem już w nim prawie wszystko : sprzęgło, rozrząd, wtryski, amory , kompletne hamulce, silnik wycieraczek, przekaznik swiatel, wahacze, drążki , iciągle coś nowego się sypie.
3,2
~Matys
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
auto bardzo dzielnie znosi moje traktowanie. Dostaje po dupie ale e katuje go. Nigdy nie szaleje na zimnym silniku, pamiętam też o schłodzeniu turbo przed zgaszeniem kiedy dostawał trochę w kość. Co zabawne nigdy nie spaliłem nim gumy, ale na trasie wyciskam z niego siódme poty.
~Krzysztof Krauze
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
stosunkowo lekkie auto, a z tym silnikiem nie ma problemów nawet z pełnym załadunkiem. Jest dość głośno, ale nie ma co zbyt wiele oczekiwać po pochodnej dostawczaka. (Silnik)
~groszek
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
nie wiem jak pasażerowie z tyłu ale z przodu miejsca dużo (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
Dziennik kosztów dla Renault Kangoo I Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
~kenworth2000
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
bardzo ladnie idzie na 3 biegu w miescie bardoz elastyczny (Silnik)
~Daigo
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
Zero usterek! Cały dotychczasowy mój kłopot to kwestie eksploatacyjne (oleje, filtry, paski, okładziny hamulcowe, żarówki itp.). Byc może trafił mi się udany egzemplarz, albo też wynika to z faktu, że nikt inny tym autem nie jeździ. Niezawodnośc jest jednak 100%, a użytkowałem to auto także w skrajnie trudnych warunkach (w temp. od -40 do +40 st.C i garażowaniu najczęściej \"pod chmurką\"). Auto ma kilka minusów - kontrowersyjnych rozwiązań... (Bezawaryjność (drobiazgi))
~a.szantyka@wp.pl
3,4