Lista ocen Renault Kangoo I Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW 1997-2003 (7) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daigo
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
W moim egzemplarzu nie wystąpiły żadne poważne usterki (wprawdzie przy 160 tkm po przebiegu 35 tkm zerwał się pasek rozrządu co pociągnęło za sobą kosztowną naprawę silnika jednak nie mogę winic za to producenta - założyłem pasek zwykły zamiast zalecanego przez fabrykę wzmacnianego). Już dwukrotnie musiałem zmieniac tarcze hamulcowe, mimo że nie jeżdżę ostro (preferuję szybką, ale spokojną jazdę) - wydaje mi się, że ten element nie jest...
~Gargamel
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
Strach jechać. Padł rozrusznik - laweta . Padł alternator - laweta . Pada immobilizer , jak narazie odpala z 2giego kluczyka. Generalnie polecam dobre assistance, najlepiej w PTU, bo inaczej zostaniecie na trasie.
~DAKCAR
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
Jak się dba tak się. Wymieniam oleje filtry co 10tys km. Nie kupuje najtańszych chińskich zamienników no i jezdze normalnie...dlatego brak problemów.
~Krzysztof Krauze
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
dwa razy zerwałem pasek klinowy ale to wina osłony koła, która była nie do końca przymocowana
~Matys
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
w sumie to to stanie w polu możan by tu zakwalifikować ale nie chce mi się już redagować
~kenworth2000
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
neistety elektryka . Oraz silnjik Diesla ktory daje sei we znaki rano w chlodne poranki
~groszek
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
za krótko go mam aby oceniac
Renault Kangoo I Minivan