Lista ocen Renault Kangoo I Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW 1997-2003 (7) - Silnik

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DAKCAR
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
Silnik prosty, bez zbędnej elektroniki, na zwykłej pompie i normalnych wtryskach a o taki mi chodziło. Jest o wiele lepszy i trwalszy od 1.5dci w nowszej generacji gdzie przy średnio 170tys km trzeba robić już w remont.1.9dti przy dobrym traktowaniu spokojnie dojezdza pół miliona i więcej, stara konstrukcja czyli bezproblemowa zdecydowanie polecam o wiele bardziej od 1.5dci wiem bo miałem oba. Kultura pracy normalna jak w dieslu nie za...
~Krzysztof Krauze
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
stosunkowo lekkie auto, a z tym silnikiem nie ma problemów nawet z pełnym załadunkiem. Jest dość głośno, ale nie ma co zbyt wiele oczekiwać po pochodnej dostawczaka.
~Gargamel
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
Szarpie, kopci (mimo drogiej naprawy lejących wtrysków). Dosyć dynamiczny, ale co z tego jeśli wyprzedzenie czegokolwiek konczy sie zostawienie za sobą ogromnej chmury czarnego dymu.
~użytkownik kangoo
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
Doskonale, nic nie ulega awarii, przynajmniej w moim modelu, silnik zapala na strzał nawet w najgorsze mrozy i na wszystkim jeździ :)
~Matys
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
silnik ładnie ciągnie ale przy mocy 80 koni i dość wysokiej konstrukcji osiągi nie są oszałamiające. Jedzie przyzwoicie od a do b.
~kenworth2000
bardzo ladnie idzie na 3 biegu w miescie bardoz elastyczny