Lista ocen Renault Kangoo I (207) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 243 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Po 20000km awaria pompy wspomagania układu kierowniczego wymieniona na gwarancji. Na chwile obecną mam 100000 i do wymiany tarcze ( to już trzeci komplet). Akumulatory oryginalnie za małe, po trzech latach wymieniony na większy i jest OK.
~Budowniczy.
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Brak poważnych usterek. Aby tak dalej. Co prawda sam wszytko naprawiam i robię obsługę. Auto nie wymaga dużego nakładu raz do roku poważny przegląd . Systematyczne wymiany oleju i filtrów, itd. Auto służy bezawaryjnie.
~Gargamel
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
Strach jechać. Padł rozrusznik - laweta . Padł alternator - laweta . Pada immobilizer , jak narazie odpala z 2giego kluczyka. Generalnie polecam dobre assistance, najlepiej w PTU, bo inaczej zostaniecie na trasie.
~lukasz
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
ujmę to tak auto niezawodne, tylko trwałość fabryka obliczyła na 100000km a później usterki sypią się lawinowo włącznie z wymianą skrzyni.o dziwo nigdy w trasie nie zawiódł zawsze jakimś cudem doczłapał się z usterką
~Tomm
Minivan 1.2 60KM 44kW
Ciesze się że żyję! W sytuacji awaryjnego hamowania pękł przewód hamulcowy, cudem wtedy uniknąłem poważnego wypadku. Było to przy przebiegu 58000km. Taka wpadka jest niewybaczalna i za to wielki minus dla firmy RENAULT!
~Jacek (phu@poczta.onet.pl)
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
niedokładne smarowanie silnika (ten typ tak ponoć ma) spowodowało to rozsypanie się silnika przy przebiegu 70.000, na szczęście po wielu interwencjach Renault wzięło wymianę na siebie, inaczej stałby na kołkach
~Mithrandir
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
brak, raz tylko przestała działać wentylacja wnetrza ale wina jest po mojeje stronie instalowałem wzmacniacz do radia i zniszczyłem kość łączącą regulację nawiewu z całym systemem, kość się stopiła a ja jeździłem pocąc się latem
~gisbern
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
daczego ocena 4 bo : 1.zawieszenie tylne - trochę mu pomogłem dużym ładunkiem, ale cena części mnie przerażała 2.świece żarowe- ale to już wina poprzedniego właściciela 3.ustawianie zbieżności
~arni
Minivan 1.5 dCi 65KM 48kW
co 70tys.km wymiana tulei i sworzni w przednim zawieszeniu;po ok170tys.km padaja tyne drazki w belce skretnej;z powodu zlego paliwa wymiana filtra ropy co 30-40tys.km{jak nie to wtryski[regenerowane2000kpl.]
Dziennik kosztów dla Renault Kangoo I
5,9
8,3
10,6
~frajer
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
110000km. Wymieniono pompe wspomagania, wtryski,zawór recurkulacji 2 razy,czujnik koła zamachowego,tarcze hamulcowe,listwy prowadzace drzwi 2 razy.Do tej pory koszt napraw pogwarancyjnych to ok13 000,00 zł