Lista ocen Renault Kangoo I (168) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 282 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dredoo@wp.pl
Minivan Facelifting 2003 1.9 dTi 80KM 59kW
tyle kosztuje co jest warte, zadowolony jestem że ma niskie spalanie bo miałem kilka aut i to jest najbardziej oszczedne przy mojej ciężkiej nodze.
~szymon
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Mogłby być tańszy przy zakupie , ponieważ traci dość dużo przy odsprzedarzy, w związku z tym chyba posłuży aż do upadku, bo chyba trafiony egzemplarz.
~Marek
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Za tę cenę na pewno warto kupić.Polecam szczególnie wersje 1,4 benzyna, 1,9 dti.W wersji dci uwaga na paliwo, tankowanie gdzie popadnie drogo kosztuje.
~brachu
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Nie ja auto kupowalem, ale z tego co widze na dzien dzisiejszy (2007r) auto zaczyna sie od 51 tys pln - troche za duzo jak na to co oferuje
~renkan@op.pl
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
ja kupiłem swój jako używany w 2001 r. -nie miał skończonego roku,za 37,000,przejechałem nim 50,000km i jestem bardzo zadowolony-myślę że wart był tej ceny.
~haaze@xl.wp.pl
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Po rabacie jaki uzyskalem pasowal mi.Dzisiejsza cena tego modelu jest za duza.Za te pieniadze naprawde mozna juz kupic troszke uzywane auto wieksze
~tomasz@pekala.waw.pl
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Jeśli chodzi o samochody nowe to niestety samochód już po pierwszym roku traci na wartości, ale tak jest prawie ze wszystkimi samochodami nowymi.
~rafalby@poczta.onet.pl
Minivan Facelifting 2003 1.6 I 16V 95KM 70kW
W salonie za nieco większe pieniądze mogłem kupić "golasa" tylko z klimą i silnikiem 1200 ccm. Z drugiej ręki mam 1.6 16V tzw. "pełna opcja" (bez napędu 4x4).
~robson.kow@wp.pl
Minivan Facelifting 2003 1.6 I 16V 95KM 70kW
używane można kupić w dobrej cenie. prywatnie kupiłem bęzynę bo ciężko znaleźć ropniaka w dobrym stanie. (auto lubiane przez firmy)
Dziennik kosztów dla Renault Kangoo I
5,9
8,3
10,6
~pomernacki@neostrada.pl
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Bardzo wyważona proporcja, jako, że auto do najtańszych nie należy, ale warto taką cenę wydatkować, bo się opłaci.