Oceny Renault Kangoo II Mikrovan

Renault Kangoo II Mikrovan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Kangoo II Mikrovan

~Konrad
Mikrovan 1.6 16v 105KM 77kW
Auto zaskakująco komfortowe jak na osobową wersję dostawczaka, w sumie to głęboki lifting Scenica drugiej generacji. Wysoka pozycja za kierownicą poprawia widoczność i niweluje oślepianie przez auta z przeciwka. Wysoko osadzone reflektory skutkują niezłym zasięgiem świateł mijania. Duże szyby i ogromne lusterka boczne w których wszystko widać. Duże i szerokie wnętrze w aucie o długości zaledwie 4.2 m. Silnik benzynowy, co w przypadku Renault...
~martenzyt
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
To mój drugi Kangur. Poprzednio miałem jedynkę z benzyniakiem 1,4. Był trochę mniejszy w środku i na zewnątrz. Przede wszystkim jednak był dużo lżejszy. Dlatego mimo tylko 75 KM, w mieście był znacznie bardziej żwawy od obecnego. Mój aktualny Kangur, za to, o wiele lepiej sprawdza się w trasie. Moc 105 KM wystarcza do szybkiej jazdy autostradowej i do wyprzedzania. Ponad 3 tys. obrotów można nawet powiedzieć, że jest dynamiczny. Jest to jednak...
~metmac
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
Nie chce mi się odpisywac na te głupkowate komentarze ludzi którzy uważają że dostawczak to powinien być niemal jak jakiś bentley. Mogę co najwyżej napisać coś od siebie. Kangoo II a nie III generacji , bo tutaj tez jest pomyłka , jest autem bardzo , ale to bardzo komfortowym , ergonomicznym , niezwykle wygodnym . Nie jest to trabant jak napisał to pewien maniak aut NRD . Jak chcesz se kupic trabanta to go kup i się nie udzielaj na temat auta...
~adam
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
Kupiony od pierwszego właściciela z przebiegiem 62 tys, za 23,5 tys zł jako 8 latek. Przez 4 lata zrobiłem 35 tys. Woził 3 dzieci w fotelikach na tylnej kanapie. Nic lepszego w tej cenie (zmieść, 3 foteliki dla dzieci) z takim przebiegiem nie znalazłem. trafił się diesel choć wiedziałem że będę jeździł w 90% po mieście. Myślałem że dużo zapłaciłem bo była to górny pułap za to auto. Jednak zmieniłem zdanie po 4 latach jazdy.
~Robert
Mikrovan 1.5 dCi 110KM 81kW
Samochód o wyglądzie lodówki, ale bardzo praktyczny. Gabaryty kompaktu, ale wnętrze katedry. Fajne relingi dachowe ze zintegrowanymi poprzeczkami, tzw. 2w1. Nie wiem kto był pierwszy, czy Niemcy, czy Francuzi, ale Mercedes Citan zewnętrznie różni się tylko atrapą. Samochód fajny dla kogoś, kto ma dużą rodzinę, jeździ za miasto na działkę lub ma budowę, do tego wysoki prześwit 18cm - jak w SUW'ach. Szkoda, że nie ma napędu 4WD.
~Andrzej
Mikrovan 1.5 dCi 90KM 66kW
Miałem już poprzednio 3 wany ten jest zdecydowanie najlepszy.Nie zgodzę się z Poznaniakiem i Texasem.Kangoo 3 najbardziej chwalą za świetne resorowanie kolumny McPerson tył i przód nie tak jak w Berlingo belka skrętna gdzie właściciele strasznie płaczę na resorowanie.W Kangoo jest super
3,6
~Leggio
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
Przejechałem w życiu ponad półtora miliona km i już wiem, że nie ma aut idealnych. W każdym są jakieś totalne porażki, ale z tymi z Kangoo da się żyć. Nawet, gdy ESP nie pozwoli ominąć debila stojącego za zakrętem. Serwis drogi, ale szybki i skuteczny.
3,1
~Tomek
Mikrovan 1.5 dCi 85KM 63kW
Dobrze że to jest auto służbowe bo jak bym miał sam kupować trabanta z logiem RENAULT (cały przód jest z plastiku błotniki itd. nadkola są tylko plastikowe nie ma nad nimi blachy z wyjątkiem metalowej klapy silnika, z tyłu jest też sporo plastiku i jakość ich połączeń jest taka sobie) to bym się długo zastanawiał i pewnie bym się nie zdecydował. Fakt że ten trabant ma bogate wyposażenie przemawia na jego korzyść.
~verseau
Mikrovan 1.5 dCi 90KM 66kW
Świetna propozycja dla kierowców preferujących spokojną jazdę. Idealny tani samochód dla rodziny z dziećmi nadający się również do małego biznesu. Praktyczność na bardzo wysokim poziomie.
~kwiatek0212
Mikrovan 1.5 dCi 85KM 63kW
Jestem bardzo zadowolony naczytałem się negatywnych opinii o tym modelu ale zdecydowałem się i jestem zadowolony
Renault Kangoo II Mikrovan