Lista ocen Renault Kangoo II (21) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marek1
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
TRAGEDIA. 2 -lata użytkowania a poważne problemy. Po miesiącu - wymiana głównego przewodu od sprężarki klimatyzacji i napełnienie czynnikiem. Wymiana tylnej lampy oświetlenia tablicy rejestracyjnej -co pól roku - woda powoduje \"smarzenie kostki\" i zwarcie. Zapalenie się przełącznika wielofunkcyjnego wycieraczek !!! Pomimo przepalenia bezpiecznika auto paliło się dalej !!! RDZA RDZA RDZA - tylne dzrzwi pasażera lewa i prawa strona przy...
~Leggio
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
1. Bezpieczniki - tragedia. Niestety potrafią się spalić, bez szans na wymianę poza serwisem. Zaliczyłem nocną jazdę bez świateł. Idiotyczny podział obwodów, ten sam bezpiecznik zabezpiecza wszystko, co świeci z jednej strony i w rezultacie auto po ciemku udaje motocykl. 2. Klocki tylne - znikają w oczach, poniżej 20000. 3. Tarcze przednie do wymiany wcześniej niż pierwsze klocki.
~Janusz
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
dziś zapaliła się kontrolka silnika nakazująca wizytę w serwisie, już sie boje co tym razem się rozsypało, na szczęście jest to flota służbowy bo na serwis bym nie wyrobił. Kolegom w nowym w czasie jazdy odpadł wał napędowy, nie wiem co robi kontrola jakości w fabryce ale Reno chyba nie ma takiego działu bo poco klijent da znać jak się rozsypie.
~adam
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
żadnych poważnych usterek nie miałem (kupione jako 8 latek pewne bezwypadkowe z prawdziwym przebiegiem, traktowane przez właściciela aż za dobrze, garażowane) regularnie wymieniany olej dobrej jakości + filtry i wszystko śmiga. Skrzynia biegów czasowo niedomaga ale po czasie wszystko wraca do porządku.
~Wojtek.
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
Puki co nie byłem scholowany. Jednak przód auta \"schodzi\" sie do środka. Całkowicie znikły szpary w przodzie karoserii. Maska (w przedniej części) zaczęła ocierać o przednie błotniki. Dodam, że nie było nawet najmniejszej stłuczki, czy też draśnięcia.
~Robert
Mikrovan 1.5 dCi 110KM 81kW
Przy 60.000 km wymiana dwumasy, ale w ramach gwarancji, więc bez dodatkowych kosztów. Przy 120.000 km znowu poczułem, charakterystyczne drgania dwumasy, więc jako, że był czas na wymianę rozrządu i inne tam, odsprzedałem dilerowi.
~Tomek
Mikrovan 1.5 dCi 85KM 63kW
jak narazie nie było żadnych ale narastają we mnie obawy co będzie z przodem auta w przypadku nawet jakichś drobnych obtarć ponieważ cały przód auta z wyjątkiem klapy silnika jest z plastiku (błotniki itd.)
~tarky74
Express 1.5 dCi 85KM 63kW
Jest OK, odpukać, prawie rok, ponad 16tys. km, żadnej awarii.
~michał
Mikrovan 1.5 dCi 85KM 63kW
nie było nic poważnego do tej pory zobaczymy później
Dziennik kosztów dla Renault Kangoo II
~kwiatek0212
Mikrovan 1.5 dCi 85KM 63kW
Żadnych problemow tylko oleje filtry i paliwo.