Lista ocen Renault Laguna I Hatchback (418) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 577 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Homikser
Hatchback 1.9 dTi 99KM 73kW
Łoo tutaj Laguna jest bezkonkurencyjna. Jest niesamowicie przestronna, wygodnie będzie nią podróżować 5 osób i to na najdłuższych trasach. Wygodne, miękkie fotele tylko umilą nam jazdę i będą dobrze trzymać na zakrętach zwłaszcza te z przodu auta. Naprawdę nawet przy maksymalnym wychyleniu fotela kierowcy do tyłu na fotelu za nim ktoś się jeszcze zmieści bez problemu tylko nie wiem kto wtedy dostanie do pedałów:) Bagażnik do bajka:) a po...
~grezur
Hatchback 2.0 113KM 83kW
Tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Fotele są bardzo wygodne. W trasie po przejechaniu 400km nie czuję żadnego bólu pleców. Zakres regulacji jest wystarczający zarówno w pionie jak i poziomie. Świetna rzecz to możliwość wypchnięcia w fotelu kierowcy odcinka lędźwiowego. Koniec z bólem "krzyża"! Wysiadamy odprężeni i zrelaksowani. Jeśli chodzi o miejsce na nogi to zarówno pasażerowie z przodu jak i z tyłu mają go na prawdę bardzo dużo. Zmieści...
~Mateusz_KK
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Mam 200cm wzrostu i jest dla mnie wystarczająco dużo miejsca. Z tyłu też nieraz siedziałem i było w porządku. Co prawda jest tutaj tylko o pasażerach i kierowcy, ale ja napisze conieco o bagazniku, który jest naprawde ogromną zaletą. Pracuje w sklepie RTV i AGd, nie raz bez żadnego probelmu (kanape składa się w minute) woziłem po 2 zmywarki, po pare telewizorów, naprawdę super autko. Wszyscy się dziwią ale dla mnie jest to takie bardzo ładne...
~zuchu76
Hatchback 1.9 dTi 99KM 73kW
Z przodu duzo miejsca. Bardzo wygodne fotele. Az sie chcialo siedziec w samochodzie. Z tylu miejsca wyraznie mniej ale za to siedzialo sie bardzo wygodnie i miejsca nad glowami rowniez wystarczajaco. 4 dorosle osoby podrozowaly calkiem komfortowo. Podlokietniki z przodu i z tylu. Welurowa tapicerka dawala poczucie jazdy czyms wyzszej klasy. Bagaznik calkiem spory bez problemu miescil graty calej rodziny udajacej sie na wakacje.
~Piotrek
Hatchback 2.0 113KM 83kW
Jeśli chodzi o przestrzeń to jest wielki plus dla Laguny ;) jeździłem taty Audi A4 2.5 TDi i fotele są w niej naprawdę twarde a przestrzeni wcale nie ma większej nie wiem jak inni ale według mnie Laguna w porównaniu z Audi A4 z 97 ma więcej miejsca w środku. :) Wsiadając do swojej Lagunki czuje się jak bym usiadł w fotelu ;) laguny maja miękkie i wygodne fotele :) przyjemnie się nią podróżuje
~TommyB
Hatchback 2.0 113KM 83kW
Tu jest świetnie, miejsca jest sporo, wiec nawet osoby powyżej 190cm wzrostu siedzą wygodnie i nie oglądają podsufitki tylko pełny krajobraz, regulowane fotele pozwalają dobrać optymalną pozycję za kierownicą, aż 3 kierunki regulacji, jak na 13 letnie auto to naprawdę wiele. Fotele dobrze wyprofilowane przez co jazda po zakrętach to przyjemność bo otacza nas miły welurek.
~Adamo
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
To jeden z tych elementw, dla ktorych wybralem to auto. Miejsca nie brakuje, a komfort podrozowania jest naprawde wysoki. I te drzwi.. Pokazcie mi drugie takie auto, ktorym tak lekko zamkniecie drzwi-istny luksus. Tylko nauczcie je zamykac swoich znajomych-wszyscy trzaskaja!!! Oprocz tych, ktorzy maja Laguny :) Jest jeden minus, w innych autach nie domykam drzwi!
~Laguna driver
Hatchback 1.9 dTi 99KM 73kW
Laguna to auto klasy średniej i to pełną gębą. Miejsca w kabinie jest ogrom. Bagażnik to chyba jeden z największych w klasie. Fotele i kanapa obite świetnym welurem (miły w dotyku i zapewniający wygodę). Ponadto są dość miękkie i duże,ale kręgosłup nie boli przy dłuższych wojażach, zapewniają dość dobre podparcie boczne i posiadają regulację lędźwi.
~Tomek
Hatchback 2.0 113KM 83kW
Nie ma co narzekać to samochód niemal idealny do podróży po 4-5 osób + bagażnik, który ma 460 l wystarczy miejsca, chyba każdemu no poza klockami oczywiscie :) Trochę za miękko z tyłu na środkowym miejscu - mocno rozleniwia, mimo to bardzo przyjemnie. Fotele bardzo wygodne, z przodu myślę że całkiem dobre podparcie boczne.
~Damianko Dam94@wp.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
no tu już jest bite 5 z przodu jak i z tyłu dużo miejsca i bardzo wygodnie co prawda 2 metrowy chłop napewno miał by już zastrzeżenia ale chyba już w innych było by dużo gorzej , wsidając do Audi A4 u mojego sąsiada czuje sie jak w puszce z przodu a z tyłu jak w puszce siedząc na desce :))))
Renault Laguna I Hatchback