Lista ocen Renault Laguna I Hatchback (418) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 577 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~simon_phu@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
przodu bardzo przestronnie - samochód dla wielkoludów z bardzo dużym zakresem regulacji foteli, z tyłu wygodna kanapa ale trochę mało miejsca na nogi (szczególnie stopy)
~Jacek
Hatchback 1.9 dCi 110KM 81kW
Jak dla mnie jest bajka obok tez nikt nie narzeka jesli chodzi o miejsce na nogi i w ogole. Z tylu rzadko ktos jezdzi ale do tej pory nikt nic nie mowil.
~bartek4334
Hatchback 2.0 113KM 83kW
Kierowca jak kierowca nie ma źle. Gorzej jest z pasażerem. Ma dosyć malo miejsca na nogi. Półka jest położona zbyt nisko. Pasażerowie 2-klasy nie narzekają.
~Bautzen
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Jak dla mnie, to mało miejsca na nogi z tyłu. Z przodu zmieścił się mój szwagier, co ma 2,16m wzrostu i mówił, że czuje się w nim komfortowo.
~Mariuscyna@vp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Dużo miejsca jak dla mnie, mam 190cm. wzrostu a i tak do tapicerki na dachu mam jeszcze ok. 6cm. Przestrzeń dla pasażerów również wystarczająca.
~sturnus11@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
laguna to chyba lider jeśli chodzi o ilośc miejsca zarówno z przodu, jak i z tyłu. Jeżdziłem wieloma autami, ale w tym wygoda to ogromna zaleta.
~Duall
Hatchback 2.0 113KM 83kW
Jako ,że jest to klasa średnia nie może zabraknąć miejsca dla kierowcy i pasażerów .Auto świetnie sprawdza się jako samochód rodzinny .
~Mazi
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Miejsca jest po prostu dużo. Do tego bardzo wygodne fotele, kierowcy z regulacją wysokości i podparcia lędźwiowego. Materiały dobrej jakości i trwałe.
~Artur Kraków
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Duże wygodne suto z ponadprzeciętna przestrzenią i dobrymi materiałami tapicerskimi. bardzo wygone siedzeni o odpowiedniej twardości nie męczą na trasach.
~sagemthc
Hatchback 2.2 dT 115KM 85kW
bardzo dużo miejsca z przodu jaki z tyłu,znakomicie komfortowe fotele z bardzo dużym zakresem regulacji ,, każdy poczuje się jak w domu
Renault Laguna I Hatchback