Lista ocen Renault Laguna I Hatchback 2.0 115KM 85kW 1999-2001 (15) - Silnik

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~altus1992
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Silnik starego typu, dość toporny, kultura pracy raczej na średnim poziomie. Za to świetnie współgra z instalacją sekwencyjną. Osobiście mam drugą generację BRC, w mieście pali 12 litrów latem i 15 zimą. Nie za bardzo reaguje na to czy jeździ się szybko czy wolno, spalanie utrzymuje się na poziomie 25-30zł/100km. Na trasie zimą jest 11l, natomiast latem schodzi do 8 litrów, co daje 15zł/100km i jest to imponującym wynikiem jak na tak starą i...
~ktos
Hatchback 2.0 115KM 85kW
wystarczająca moc 140 koni jezeli sie nie myle bo miałem to auto pare lat temu jednak jest strasznie awaryjny juz straciłem zaufanie do francozów po laggunie miałem honde accord potem ford mondeo i teraz opel omega i to auto jest superowe 2.5 litra 150 koni lepszy komfort i wogóle za mniejsze pieniadze
~richard
Hatchback 2.0 115KM 85kW
silnik zadziwia zrywnością, mimo że moje autko to wersja combi. Przyśpieszenie na 5 biegu powyżej predkości 140 nie sprawia zadnych trudności. Czuję się bardzo bezpiecznie przy wyprzedzaniu. Sam przejachałem tym autem 25000 km i mimo,że miałem juz kilka innych aut-jestem bardzo zadowolony.
~Tivis
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Silnik troszkę nie równo pracuje na gazie, ale tylko przez chwilę po przełączeniu się. Oleju nie bierze ani grama, pali w największe mrozy, więc narzekać nie można :)
~FiFi
Hatchback 2.0 115KM 85kW
silnik 114KM (chyba tylko na papierze) w miare bezawaryjny, ale mulasty, bez widoczności po horyzont lepiej nie wyprzedzać
~piobeg@wp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Silnik pierwsza klasa. Cichy i wystarczajaco dynamiczny. Na trasie z Warszawy do Poznania mialem spalanie 6,2.
~Bautzen
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Pp prostu nie ma się do czego przyczepić. Auto miałem 2 lata i zero awarii.
~mikros170@wp.pl
2.0 benzyna wystarcza do tego samochodu,ale zawsze moze byc wiecej,
~Krzysztof S.
Hatchback 2.0 115KM 85kW
na wolnych obrotach bardzo cichy, bardzo dobre przyspieszenie
Dziennik kosztów dla Renault Laguna I Hatchback 2.0 115KM 85kW
11,3
~vlad
Hatchback 2.0 115KM 85kW
żadnych zastrzeżeń, żadnych usterek, pracuje elegancko
Renault Laguna I Hatchback