Lista ocen Renault Laguna I Hatchback 2.0 115KM 85kW 1999-2001 (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~altus1992
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Ja swój egzemplarz kupiłem za 3000, szybki remont skrzyni kosztował mnie 1500 razem z dobrej jakości płynami. Stan auta oceniam na bardzo dobry jak na tę cenę, podwozie jest zadbane, nie jest kupką rdzy sklejoną lakierem, jeśli układy wytrzymają, to jeszcze długo sama buda pojeździ, mimo że pewnie ma licznik cofnięty o dobre 100 tysięcy.
~mikros170@wp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Materjaly z jakich jest wykonane auto sa dobrej jakosci,mimo wieku nie widac na nich oznak starzenia lub scierania,przecierania,u mnie nie widac oznak rdzy byc moze dlatego ze auto nie bylo w zaden powarzny sposób mocno udwerzone,jesli komus wychodzi to oznaka jest ze autko bylo bite lub kiepsko zakonserwowane jest,ale raczej to pierwsze.
~vlad
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Biorąc pod uwagę cenę tych aut (rocznik 2000) jakość wykończenia wnętrza (porządne plastiki, trwały welur etc.) wyniki techniczne - samochód jest godny polecenia.
~richard
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Kupiłem autko używane (ok.95 000 km- 4 latka) za 34000 PLN. Bardzo zadbane i dobrze jeżdżone. Sam też dbam mocno-to się zawsze opłaca. Myślę, że warte jest tej ceny a może i więcej.
~Bautzen
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Jako auto używane i nie nowe cena była śmiesznie mała a za to miałem auto bezawaryjne.
~piobeg@wp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Super wyposazenie za zdecydowanie nizsza cene niz konkurencja.
~butik@astercity.net
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Myślę, że jak na taki silnik i tak bogate wyposażenie cena jest OK.
~Bobofrut
bez rewelacji