Ocena kierowcy - Renault Laguna I Kombi

cd, 15 lat temu
Rok produkcji 1996
Renault Laguna I Kombi 1.8 90KM 66kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Inne : Jeeeezuuuuuuuuu! co za kolumbryna ! można pół Reala czy Obi przewieźć :D poza tym niskie spalanie, bardzo duży skręt (mały promień zawracania)
Karoseria : ruda chrupie ranty błotników, progi i rant tylnej klapy
przyznam szczerze, ze z poczatku bylem sceptycznie nastawiony do aut francuskich, ale narazie moja Laguna spisuje sie rewelacyjnie i moge to auto polecic z czystym sumieniem - w koncu setki warszawskich taksówkarzy jezdzacy Lagunami I nie moga sie mylić :D
1.8 w wersji z wielopunktowym wtryskiem, zatem "aż" 95km do dyspozyji :D szaleństwa nie ma, ale w zupełności wystarcza - nawet w 4 osoby z bagażem. spalanie - rewelacja !!! o 1-2 litrów mniejsze niż moj poprzedni escort 1.4 !!! dla mnie to szok przy tak dużym i ciężkim aucie :) metalowy kolektor, można było spokojnie gaz II generacji ząłożyć :d (tańszy)
narazie żadnych problemów nei stwierdzono - chodzi poprawnie
rewelacyjny skręt, drogi się trzyma, choć escortowi niestety ustępuje
prawie idealnie, gdyby nie przednie słupki, które często przysłaniają pieszych idących po pasach :|
wszystko jest tak jak trzeba
jak na taką wielką gablote to wentylacja jest bardzo dobra, choc przydalyby sie jakies dodatkowe nawiewy na tylne boczne szyby (bo niestety w mojej wersji nie są podgrzewane)
kolumbryna :D
do 130kmh/ jest w porządku, powyżej zaczyna się krzyczeć do pasażera obok i nie slychać CB
narazie jest ok, spalanie bardzo niskie, poza rozrusznikeim (kupionym nowym za 120pln) nic jeszcze nei musialem naprawiać :D (ps. spalanie w tablece jest dla LPG - II gen. Lovato)
jestem zaskoczony, że za tak małe pieniądze dostajemy tak dobre auto.
tutaj przęcietnie - ale z drugiej strony co wymagać od auta 12 letniego z przebiegiem 300tys km ?? a to szyba pasażera sie nie domykała i brzęczała, a to trzecie świało stopu nie kontaktowało ... takie tam duperele, naprawione własnym nakładem pracy pod blokiem, bez dokładania ani złotówki
przez 10 miesiecy i 16tys km zawiesil sie tylko rozrusznik (od razu wymienilem na nowy) no i gume złapałem :)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 90KM 66kW [l/100km]

9,8