Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW 2001-2005 (161) - Całokształt

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sawcio
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Gdyby nie ciągłe uciążliwe i przede wszystkim drogie usterki byłoby to fajne autko w którym mimo wszystko dobrze się podróżuje.Jego niewątpliwym plusem jest bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa.Osobiście widziałem kobietę która wyszłą BEZ SZWANKU po czołowym zderzeniu z drzewem przy prędkości 130.
~forsh@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
mam mieszane uczucia (z przewaga negatywnych) - z jednej strony auto wygodne, ergonomiczne i miekkie, dosyc dobra cena, z drugiej - silnik 1.8 malo dynamiczny (nie jestem zadnym rajdowcem), rozne rzeczy zaczynaja wariowac jw. (przy takim przebiegu???) wiec na przyszlosc slabe rokowania
~MIROSŁAW K.
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
AUTO ZA DUŻE PIENIADZE TEORETYCZNIE OFERUJACE WIECEJ NIZ W PRAKTYCE.DENERWUJACE MAŁE DOLEGLIWOSCI ( STUKI I PISKI Z RÓZNYCH DZIWNYCH MIEJSC ). LECZ OSTATNIO PO PRZEBIEGU 21000 POWYKRZYWIAŁY SIE TARCZE HAMULCOWE KTÓRYCH SERWIS NIE CHCE WYMIENIC NA NOWE MIMO ŻE AUTO MA DOPIERO 8 MIESIĘCY.
~Rafał
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Mimo wielu negatywnych opinie które wyczytałem i usłyszałem ,autko sprawuje się powyżej moich oczekiwań(odpukać :)) Skrzynia automatyczna nie robi z tego autka demona ale 5 osób i bagaż pozwala w miarę podróżować. Stylistyka mila dla oka ,koszt części nie zwala z nóg.
~Robert 28
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
bezpieczny, wygodny i o dziwo mało awaryjny - a tym mnie najbardziej straszono, warty tych pieniędzy, polecam poszukać zadbanego egzemplarza, a wszelkie usterki robić w warsztatach dla aut francuskich- innym zazwyczaj nie chce się przy nich bawić, bo się na tym nie bardzo znają
~mdg, michal.gawrrysiak@gmail.com
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Może to sentyment, ale nie mogę złego słowa o nim powiedzieć. Czasami jadąc jak słyszę np. jakiś stukot w zawieszeniu odgrażam się, że go sprzedam, ale to groźby bez pokrycia. Auto bardzo wygodne, oszczędne i nie rzuca się w oczy. Dobrze się prowadzi, ale bez szaleństw.
~BARTOSZ rYCHLEWSKI
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
po 60 tys km padły drązki kierownicze sworznie całe zawieszenie stukało nawet po wymianie w.w. elementów poza tym jakiś czujnik od wspomagania kierownicy generalnie tandeta w środku kiepskie zawieszenie ( bujanie) poza tym przeciętnie nie polecam lepiej jeżdzi zdecydowanie MONDEO
~cobra2k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Dla mnie najistotniejsze w samochodzie jest: - bezpieczeństwo - silnik i układ jezdny - wygoda kierowcy i pasażerów (czaem kierowcy przytrafi się być pasażerem we własnym samochodzie :)) - wyposażenie dodatkowe Biorąc pod uwagę tylko te kryteria, Laguna II zasługuje na 5
~Mac
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
8 Air Bag, 4 x elektryczne szyby, roleta tylnej szyby, czujniki cofania, ESP, ABS, roleta tylnej szyby, el. lusterka, regulacja wielopłaszczyznowa foteli i kierownicy, Tempomat, sterowanie radiem przy kierownicy, czujniki ciśnienia w oponach,
~Marcin
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Jeździłem już wieloma samochodami (Polonez, Golf III, później miałem IV krótki czas-bo się pier..lił jak dzi..ka, zmieniłem na francuza- wybrałem lagunę i od roku jeżdżę jak człowiek - bardzo bezpieczny i wygodny samochód i ma to coś w sobie - polecam
Renault Laguna II Hatchback