Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW 2002-2007 (40) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafal P.
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
Delem dobrze ale powinno byc miedzy dobrze a przecietnie. Defekt sensora cisnienia w kolach- nie ma sensu naprawiac, po niedlugim czasie znowu sie wyswietla. Lusterko wsteczne buczy denerwujaco, I klima pare razy dziwnie sie zaciela ze cieplo lecialo tylko jak sie max temp dalo, koszt naprawy 0, samo sie naprawilo I juz dlugo jest wszystko ok :D I raz szybe otworzylem w polowie niemiec (z holandii do polski) ... no I jechalem 500 km z otwarta...
~Piotr999999
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
Nigdy Mnie nie zawiodło i wiem że nie zawiedzie. Dbam o Auto i wiem że taki samochód będzie niezawodny . Części do Renault nie są drogie i opinia o Lagunach że to Królowa lawet to nie zgadzam się z tą opinia bo kilku znajomych też maja takie auta dłużej niż ja i nigdy im się nic nie działo.
~szymonlun
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
Masa niezliczonych rzeczy na cześć poprostu przymykalem oko ze względu na wiek i koszt zakupu auta. Nie wydawało się to uzasadnione naprawiać usterki warte tysiące aby coś ladnie pokazywało się ma wyświetlaczu np. padły czujniki ciśnienia koszt naprawy tysiąc złotych.
~WrednyWWA
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
Zdarzają się niespodzianki, przeważnie są to jednak "pierdoły", typu głupiejący przy wyższych prędkościach czujnik ciśnienia w oponach, tak samo "głupiejący" czujnik poziomu oleju czy też błędne sygnalizowanie usterki akumulatora.
~beny reno
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
4 lata użytkowania brak zakupiłem sam za granicą od I właściciela przy przebiegu 47000 km a obecnie 103000 km. Zero usterek a mam kolege mechanika i co On biedaczek naprawia - nie zawodne ?! niemieckie TDI
~Roland
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
Silnik i zawieszenie sprawdza się b. bobrze. Straszą tylnym zawieszeniem. Lecz naprawa na oryginalnych częściach to koszt 350-400 zł. I nie psuje się częściej jak w innych autach.
~martynka murda@o2.pl
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
problem z podświetleniem urządzenia do sterowania temperaturą (czasami gasło, teraz to już zupełnie nie świeci-naprawa w serwisie 300 zł+tłumaczenie pana że tpo b. częsta usterka)
~vadim
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
W 2 letnim samochodzie zepsuło się wszystko, czujniki parkowania, silnik od szyberdachu, silnik od wycieraczki tylnej, czujniki ciśnienia w oponach, tłumik - wymieniony na gwarancji,
~donio
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
JAK BY NIE TE DROBIAZGI ,TO NA RYNKU TO AUTO BŁO BY BEZKONKURENCYJNE.LAMPKI WNĘTRZA KABINY,ORAZ ZAWIESZENIE .ALE USUNIĘCIE TYCH USTEREK ,TO NIE MAJĄTEK.

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Krzysiek
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
Elektroniczne gadżety potrafią żyć własnym życiem. Nie powoduje to przerw w eksploatacji ale lekko irytuje.
Renault Laguna II Hatchback