Oceny Renault Laguna II Hatchback 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW 2005-2007

Renault Laguna II Hatchback 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW 2005-2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Laguna II Hatchback 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW 2005-2007

~adam1001
Hatchback 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Przez ponad 5 lat użytkowania pokonałem ok 130tys.km. Co mogę powiedzieć? Na pewno jest to bardzo wygodne auto, względnie wyciszone. Rewelacyjny wręcz silnik (bardzo tolerujący lpg) z dość kiepskim osprzętem. Zdecydowanie silnik to najmocniejsza strona auta. Zawieszenie proste, tanie i komfrotowe. Nie tykany rączką lakiernika nie rdzewieje :) jesli drugi raz kryteria wyboru auta bylyby takie same, z pewnoscia kupilbym takie auto, moze jedynie...
4,1
~Tomasz
Hatchback 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Jeżdżę autem od nowości. Minęło już 12 lat. Wbrew temu jaką opinię ma to auto jest bezawaryjne. Jedyne co się w nim psuje to zawieszenie. I to notorycznie a części są z ASO. Poza tym Laguna jest bezawaryjna, praktyczna i w miarę oszczędna a przy tym dynamiczna. W porównaniu do Mondeo z tamtych lat Laguna jest znacznie nowocześniejsza i wygodniejsza. Jestem tak bardzo zadowolony z tego auta że kilka dni temu zamówiłem Talismana
3,3
~tomek
Hatchback 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Zwykłe normalne zużycie. Klocki, tarcze, płyny i filtry wymieniać należy na czas i nie oszczędzać na tanich zamiennikach - a wszystko będzie cool . Niekoniecznie trzeba to robić w ASO ;)(ceny mają chore). Jak dla mnie zbyt szybko zużywa sie zawieszenie (szczególnie przód) ale cóż nasze drogi robią swoje. Powiedzmy że ogólnie poziom zadowolenia na 4, gdyby nie psujące się pierdoły i problemy z niedopracowaną skrzynią byłby to świetny wózek.
~olo
Hatchback 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Lepiej kupić dobrego francuza z pewnymi papierami i krajowego, niż Niemca z wątpliwymi ;)
~kd
~kd

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Brudi
Hatchback 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Znośne spalanie. Jednak te auto prowokuje do mocniejszego wciśnięcia gazu :) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~aa
Hatchback 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Za krótka jedynka na tą moc. Rzuca przy wciskaniu i puszczaniu gazu. Łyse pały w garniturach od boss'a zostają w nowiutkich beemkach dużo z tyłu. (Skrzynia biegów)
~Gość
~Mały
Hatchback 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Silnik jak na swoją moc 170KM bardzo dynamiczny. Kultura pracy, cichutko, raczej bez zastrzeżeń. Bardzo elastyczny, ładnie ciągnie już z samego dołu. (Silnik)
Renault Laguna II Hatchback