Oceny Renault Laguna II Hatchback 2.0 i T 16V 165KM 121kW 2002-2007

Renault Laguna II Hatchback 2.0 i T 16V 165KM 121kW 2002-2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Laguna II Hatchback 2.0 i T 16V 165KM 121kW 2002-2007

~trusia42
Hatchback 2.0 i T 16V 165KM 121kW
Kocham to auto :) Wytrzymałam z Laguną dłużej, niż obydwoma mężami łącznie :) Szybka, dynamiczna, jeszcze potrafi śmigać bez żadnych problemów (co potwierdziła wczoraj na A2). Jest moją najlepszą przyjaciółką - nawet sobie z nią czasem rozmawiam jak dziewczyna z dziewczyną :) Nie jest bezawaryjna - w ciągu 15 lat poszło sprzęgło (jedyne holowanie!), przepustnica, była awaria klimatyzacji. Poza tym tylko kwestie zwykłego zużycia - klocki,...
~maciejnow@vp.pl
Hatchback 2.0 i T 16V 165KM 121kW
całokształt oceniam na 4 z małym plusem, silnik, rewelacja na 6tkę!zawieszenie...ok,ale drogi...budujmy drogi..bo inaczej żadne nowe auta nie wyrobią...zastrzeżenia co do wykonania wnętrza,jakośc materiałów pozostaje trochę do życzenia,ale wiem,że w tych Lag po liftingu już jest lepiej i te błedy oraz problem stuków zostałwyeliminowany..mogłem poczekać...bym kupił teraz wersje 205KM...no ale mam co mam i sie ciesze.NIe planuję sprzedazy tego...
~novik
Hatchback 2.0 i T 16V 165KM 121kW
Auto jest bardzo przestronne, wygodne, cechuje się dobrym wyciszeniem i wysoką kulturą pracy silnika. Drugim tak wygodnym autem nie jechałem. Wyposażenie z roku 2003 przewyższa nieraz auta z 2014 r. tej samej klasy. Jedynym zastrzeżeniem może być zespolenie deski rozdzielczej, jakość materiałów super, ale zimą słychać trzaski na nierównościach, poza tym super.
~splice
Hatchback 2.0 i T 16V 165KM 121kW
Sercem samochodu bym nigdy nie sprzedał: ładny, wygodny, dobrze wyposażony, w dobrej cenie, duża moc. Rozumem, miałem go już po prostu dość. Ciągłe awarie (do tego kosztowne, zamiast wydawać kase na paliwo to go reperowałem). Sprzedałem i mam nadzieje że mój portfel odetchnie a ja zacznę jeździć :) - następca to scenic I PH II 2002 rok z 1,6 16V
3,5
~gilegile@interia.pl
Hatchback 2.0 i T 16V 165KM 121kW
Naprawdę nie ma na co narzekać! I proszę się nie bać!!! Jeśli się o auto dba, to nieważne jakiej jest marki, na pewno nas nie zawiedzie. A opinie o lagunie są mocno przesadzone i wygłaszane w większości przez ludzi, którzy nie mieli z tym autem w ogóle do czynienia (mówię tylko i wyłącznie o silniku 2.0T, diesle w lagunie to podobno zupełnie inna bajka, wiem ponieważ kilka miałem w rodzinie i ich nie polecam).
3,8
~Robert
Hatchback 2.0 i T 16V 165KM 121kW
Poprzednio miałem Lagunę 1,8 z 2002. Różnica jest na korzyść tej ogromna. Jeśli poprawią elektrykę i zawieszenie to biorąc pod uwagę komfort jazdy, wyposażenie i wygląd to jeden z najlepszych samochodów.

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Arek C
Hatchback 2.0 i T 16V 165KM 121kW
Miałem okazje jeździć wieloma samochodami nowymi oraz starszymi, jak za taką cenę oraz to co do tego auta dodałem uważam że inwestycja opłaciła się, polecam na długie spokojne trasy.
~Referent
Hatchback 2.0 i T 16V 165KM 121kW
Zaczynałem od Renault 19, później była Laguna 1 ph II, teraz jest Laguna II i jestem w 110% zadowolony. Nigdy mnie nie zawiodło i tak pewnie będzie długo.
~Maciej
to dobre auto, ale nie kupujcie z roku 2001 i początku 2002
~Robert
Hatchback 2.0 i T 16V 165KM 121kW
To jest porządny samochód: wygodny, szybki, zrywny.
Renault Laguna II Hatchback