Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW 2001-2007 (150) - Całokształt

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Frytus
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Jak na razie nie mam żadnych problemów z tym samochodem :) Jak dla mnie wysoka jakosc i komfort tego samochodu :) Polecam :)
~Zakupw salonie Renault Auto Compol Poznań
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
brak zadowolenia z jazdy autem w w którym cały czas cos nie działa i cos się psuje a koszt napraw przekracza ludzkie pojęcie
~Jor
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
W tej klasie dla mnie najlepszy. Cena, wyposażenie i możliwości na idealnym poziomie i w idealnych proporcjach.
~prono1@wp.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Układ wydechowy zawodny. Auto pali znacznie wiecej niż podaje Renault, jednak w dalszym ciągu jest to wynik pozytywny.
~partek
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
witam. auto jest dość fajny ma wygląd lecz mi się trochę nie bo do bają lusterka ale za to bardzo widoczność
~Mateusz
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Auto dobre, nie odbiega awaryjnością od innych marek i kosztami naprawy, a wiadomo auto kosztuje
~emes
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Najlepsze auto za te pieniądze. Wole lagune od starego (98r) BMW 5 ktore dzieki bogu sprzedałem.
~j
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Fajny samochód, ale opowieści o jego awaryjności, w moim przypadku, potwierdziły się z nawiązką.
~mat_matowski@op.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Auto idealne, przynajmniej jak dla mnie, spisuje się świetnie w warunkach miejskich i pozamiejskich.
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
~ToMeK
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Bardzo ładne auto z doskonałym silnikiem.......i wnętrzem....... bardzo komfortowe.....
Renault Laguna II Hatchback