Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW 2001-2007 (8) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kot 2007
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
No i znowu te nieszczęsne 11l w mieście. Na trasie dobrze, łagodnie do 100 km/h - ok 5,5/. Wyjazd wakacyjny nocą łącznie 1500km, spalanie 6l. według wskazań komputera oraz przy dystrybutorze)) Co do kosztów napraw to poza wymienionymi nie jestem w stanie napisać zbyt wiele. Przeglądając ceny części w sklepach internetowych mogę jedynie napisać, że są naprawdę w przystępnych cenach a ceny najtańszych elementów zawieszenie wręcz niskie.
~arnie4pl
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Spalanie na przyzwoitym poziomie trasa 5 l mieszana 6,5 miasto 8 i wcale nie trzeba muskać gazu i być najwolniejszym. Przy bardzo oszczędnej jeździe myśle że mogłaby spalić około litra mniej. Części naprawde tanie mimo wysokiej jakości, naprawy zależy od serwisu czy mechanika ale w granicach rozsądku. Dla przykłądu wymiana tulei stabilizatora w ASO 150 zł u mechanika prywatnie 125 zł a same części 22 zł sztuka za górna półke.
~S***007
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Na razie wymieniałem w niej rozrząd hamulce tył komplet i przód klocki oraz regeneracja tylnej belki . Jedynie co mnie zaskoczyło to cena tylnich tarcz hamulcowych !
~puggiblue
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Stosunkowo drogie części, brak zamienników osprzętu silnika (nr.rury powrotne turbo, dolotu itp.), do tego dużo spala.
~devdd
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Ani lepiej, ani gorzej niż w innych autach. Nie psuje się więcej niż inne auta które posiadałem. Ceny częsci niższe niż w oplu czy vw.
~przemek
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
EKONOMICZNOŚĆ ???????!!!!!!!! CENY NAPRAW ?? KOMORNIK MNIE ŚCIGA...A AUTO I TAK STOI TRAGEDIA !!!F**K
~PanOzi
Jak na taki silnik, nie mam pytań. Jeżdżę spokojnie i mam 5,9l/100
~Damian
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
nie narzekałem, nigdy nie dziwiło mnie co tak szybko. było dobrze
Renault Laguna II Hatchback