Oceny Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW 2001-2007

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW 2001-2007

~devdd
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Chciałem przełamać stereotyp auta wiecznie psującego sie jaki panuje wśród ludzi. I w zasadzie cel spełniony. Lawety jeszcze nie musiałem używać. Co mnie zaskoczyło na plus? Wyposażenie w tej cenie (wersja initiale) - jest wszystko co mogę potrzebować a nawet więcej i co zaskakujące wszystko sprawne. Nie mam żadnych problemów z elektryką i gadżetami. W sumie jedyną awaria ale w porę zauważyłem i dojechałem do mechanika do wężyk od tylnego...
~kot 2007
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Kupiłem auto od pierwszego właściciela z oryginalnym, udokumentowanym przebiegiem 140 tyś km. Poprzedni właściciel kupił je w salonie w Polsce. Za auto z 2007r. zapłaciłem 19500zł. Miałem obawy co do dci, jestem fanem benzynki, ale...jest oki. Dosyć długo szukałem auta i nie sugerowałem się opiniami internetowych "ekspertów" a kierowałem się jedynie sensownymi opiniami i własnym doświadczeniem z jedynką (Pamiętam, że gdy ją kupiłem...
~puggiblue
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Jest to moja druga laguna 2ph2, więc mam porównanie - całokształt oceniam jako bardzo dobry. Wygodne auto do jazdy poza miastem. Na miasto za ciężkie. Silnik daje radę, ale kulturę pracy oceniam na średnią. Spięty w moim aucie z automatyczną skrzynią DP0, więc traci wigor i sporo spala. Jak na tak stare auto, jest fajnie wyposażone.
3,8
~gorocyportek
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Auto wybrała żona dla siebie. byłem bardzo sceptyczny po opiniach jakich sie naczytałem . teraz moje zdanie jest zupełnie inne. Autem zrobiliśmy 40 000 i jak na razie nie miałem żadnej poważniejszej usterki. Jeździ sie przyjemnie silnik dynamiczny komfort jazdy bardzo wysoki jakość plastików mogła by być wyższa ale nie ma tragedii Osobiście wole niemieckie auta ale obiektywnie mogę powiedzieć że negatywne opinie o lagunie są mocno przesadzone.
3,5
~PanOzi
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Auto niezłe, ale zraziło mnie swoją awaryjnością i ceną napraw. Według mnie na tle innych marek psuje się zbyt często a naprawy rzadko kiedy schodziły poniżej 1000zł
~S***007
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
samochodem przejechałem ok 15 tyś km jestem mega zadowolony . Byłem nastawiony na większa ilość awarii. Samochód na trasie sprawuje się świetnie
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
7,8
~arnie4pl
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Gdybym miał jeszcze raz kupować byłby to ten sam samochód można się zakochać jednym słowem. Auto to jednak jest do jazdy spokojnej i trzeba o nie dbać a odwdzięczy się niezawodnością.
1,9
~przemek
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
tragedia śmietnik!!!!!matko boska spale te auto egr, turbo, panewka na 1garze,maja fabrycznie spier*** pompę oleju ,wtryski ,czujnik ciśnienia boscha,ech.. ...laguna 1 kocham ja do dzisiaj mi jeździ a laguna 2 stoi ..niech zdycha na śrubki pójdzie (Silnik)
3,3
~Damian
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Wyciek, uszkodzenie obudowy, długi czas oczekiwania na części w serwisie. Denerwujący - krótki pierwszy bieg. (Skrzynia biegów)
~jaszczur23.23@o2.pl
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
najlepszy samochód w stosunku jakość/cena
Renault Laguna II Hatchback