Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW 2004-2007 (6) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piterek
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
jest dobrze.Drązki kierownicze wymieniłem przy 40000(prawa strona poleciała,ale wymieniłem obie TRW po 63zł)+zbieżność 80zł bajka...Elektronika to naprawa karty za 50zł i raz swiecił mi komunikat dot.wody w filtrze paliwa.Słabo działa czujnik deszczu-dziala jak chce...Mysle ze cos padnie w zawieszeniu bo dziury sa.ogolnie jest ok.
~Piotr
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
z drobiazgów to: 1. przełącznik otwierania szyby przedniej prawej 2. końcówki drążków stabilizatorów przednich, po 1szt z każdej strony, ale to standard w zawieszeniu na polskich drogach... ale muszę zaznaczyć, że jeżdżę bardzo dynamicznie, nie zwalniam przed torami tramwajowymi i specjalnie nie zwracam uwagi na dziury ;)
~Ppiat
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Jedyna rzecz która wymieniono po gwarancji w ramach pakietu pogwarancyjnego to były czujniki wysokości osi do regulacji zasięgu xenonów. Niestety fabryka nie zapewniła odpowiedniego uszczelnia i woda zrobiła swoje. Po bezpłatnej wymianie w serwisie - zero problemów - wtyczkę uszczelniono.
~niko
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Tutaj jak to w kilkuletnim Renault jest pole do popisu. Nie są to oczywiście usterki unieruchamiające auto ale mogą denerwować. Czujniki parkowania, zmierzchu, deszczu, ciśnienia w oponach - na szczęście można to wyłączyć i jeździć "normalnym" samochodem :)
~Majek
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Skrzypiacy zamek przy zakluczaniu, przecietna jakosc montazu co za tym idzie niektóre elementy mozna łatwo urwac.
~Bogdan
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Drgania i odchodząca powłoka plastiku(tu i tam)
Renault Laguna II Hatchback