Lista ocen Renault Laguna II Kombi 1.9 dCi 100KM 74kW 2002-2007 (26)

~krzysiek chriscros@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 dCi 100KM 74kW
polecam to auto tym ktorym sie podoba tanie w eksploatacji a nie jak niemieckie gdzie trzeba wymieniac cale wachacze, ciszej pracuje od niemieckiej konkurencji tylko ze pali o 1 litr wiecej ale jak sie niema na 1 litr wiecej to polecam bilet miesieczny bo wtedy nie tankujemy i nie naprawiamy. kazdy musi sie przekonac wiec polecam jazde probna w salonie bo poto jest tyle samochodow i marek na swiecie zeby kazdy znalazl ten optymalny model na...
~krzysparco
Kombi 1.9 dCi 100KM 74kW
Posiadm juz chwile to autko. Spala bardzo malo ja jezdze (hmmm jak by to nazwac znajomi mowia ze daje lalce w dupe). Drobiazgi do naprawy tak jak w kazdym aucie i przez nasze piekne drogi. Zalozylem chipa w autku i tlumik mugena z wyciszeniem naprawde przy jedzie na turbinie i odcieciu to poezja. Zreszta kazdy w Sanoku zna juz lagunke TELE TAXI nr 40 :) 19477 . Jezli ktos ma jakies pytania to zawsze chetnie pomoge jestem pasjonatem tego...
~wojtus2@onet.eu
Kombi 1.9 dCi 100KM 74kW
Silnik to istna bajeczka przy klekocie VW.Cisza,sprint,elastyka są imponujące (Silnik)
~Maliniak
Kombi 1.9 dCi 100KM 74kW
Auto nigdy mnie nie zawiodło, kupiłem z przebiegiem 160 tyś, ale myślę, że było o 100 tys więcej. Zrobiłem prawie 100 tyś i wymieniłem 2 razy końcówkę drążka, przegub, rozrząd, sprężyny tył, tarcze przód. Poza tym normalne rzeczy eksploatacyjne jak klocki, filtry i oleje. Auto zaskoczyło mnie swoją bezawaryjnością. na 14 lat i nie ma śladu korozji. 100km to nie demon przyspieszenia, ale radzi sobie, jest to najmniej awaryjny silnik. Poza tym...
~krzysparco
Kombi 1.9 dCi 100KM 74kW
Renault laguna to auto dla mlodych jak i dla starych kierowcow. Ja jedze moja laguna czasem jak mlody a czsem jak dzidek zalezy z kim i gdzie jede. Jest nie zawodne w kazdej chwili wsiadm i wiem ze moge zrobic 5000km i ze nic sie nei stanie. Polecam kzdemu kto chce miec osczedne a zarazme bezawaryjne autko. Zanim kupilem straszyli mnie lektonika itd ale ja mam wersje uboga ale za to bezawaryjna i ciesze sie z tgo ze tak jest;)
~mico
Kombi 1.9 dCi 100KM 74kW
Jeżdżę LIIphI prawie od roku,auto zaskakuje komfortem jazdy i oszczędnością. Jak w każdym aucie,są usterki.Ja wymieniałem sprężyny(bo pękły) i sprzęgiełko alternatora,a poprzednik turbo,jak na 150000km to względnie.Normą jest olej co max20000km.Elektronika nawet w Noki się psuje po latach ale pomoc jest wszędzie(byleby nie w serwisie bo ostatni grosz oddasz,to ostateczność). Pozdrawiam
~An21
Kombi 1.9 dCi 100KM 74kW
udalo mi sie trafic bardzo zadbany egzemplarz z poczatku 2005 roku w kombi. przed face liftingiem. Jezdzi sie nim naprawde komfortowo. Rozne drobiazgi nie zacieraja wrazenia, ze jest to naprawde udany model. Z udanym silnikiem
4,1
~On29
Kombi 1.9 dCi 100KM 74kW
Skrzynia biegówchodzi płynnie.Wszystko wniej dobrze funkconuje . (Skrzynia biegów)
~Qba
Kombi 1.9 dCi 100KM 74kW
Polecam to autko dla osoby,która sporo jeździ po trasach-auto ekonomiczne, wygodne, ciche lecz trzeba sie przyzwyczaić do pewnych kaprysów tej "Renówki". Myśle,ze silnik który mam 1,9 dCi jest dobrym wyborem.
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II Kombi 1.9 dCi 100KM 74kW
5,8
2,9
~Tomek
Kombi 1.9 dCi 100KM 74kW
Mam to auto 8 m-cy od 1 właściciela z niemiec auto serwisowane wszystko udokumentowane 3 miesiące wszystko było ok wybrałem się na wczasy samochodem wróciłem pociągiem auto zostało w warsztacie padła elektryka w serwisie Reno nie mogli dojść co jest uszkodzone Odebrałem Lagunę po 3 tygodniach zapłaciłem 4,5 tys zł.Teraz chcę ją sprzedać ale niełatwo znaleść kupca.No bo poco komu takie auto na którym nie można polegać. (Bezawaryjność (poważne usterki))
Renault Laguna II Kombi