Lista ocen Renault Laguna II Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW 2001-2007 (85) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PiotrG
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
zdażają się, np. zamek klapy bagażnika naprawiałem już 3 razy, w końcu przelutowałem tam swoje druciki i działa od roku bez problemu, przepalają się żarówki od podświetlenia tablicy, czujniki ciśnienia w kołach po tylu latach mają prawo odmówić posłuszeństwa, hałasujący termometr klimatyzacji przy lusterku wstecznym, ciągle troszkę buczy, ale idzie przywyknąć, kiedyś naprawiałem kartę do otwierania bo przyciski sie spsuły, koszt. ok. 50zł,...
~mkrzystanek@iveco.com.pl
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Na gwarancji wymieniono, akumulator, regulator wycieraczek, mechanizm przednich wycieraczek, gumy przedniego zawieszenia, pękła deska rozdzielcza w okolicach nawiewow bocznych/ serwis uzanał roszczenie w 50%/. zapadniety fotel kierowcy- siedze teraz na poduszcze z Lidla za 30 zł,przy pelnym obciązeniu/ wyjazd z rodzina na wakacje/ samochód z tyłu czólga sie po asfalcie, wymiana elementów gumowych tylnej belki.Awaria panelu...
~Szoi
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Wiecznie zepsuta tylna wycieraczka, to się zacierała, to cały mechanizm sie odklejał z szyby. Elementy zawieszenia (swożnie, końcówki drążków), ale to wina naszych dróg. Pęknięta rurka od klimy. łożyska kół tylnych (niestety są w komplecie z tarczami i pierścieniami ABS, a jak wymienia się tarcze to od razu i klocki) i z małej wymiany jednego łożyska robi sie naprawa na około 1000 PLN Jak się ma dobrego mechanika to koszty napraw sa znośne.
~Aqq
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
mam ja dwa lata i wbrew opinia że to jest królowa lawet ... to jescze ani razu nie wiedział laguny na lawecie ... kompletnie nic przy mechanice nie robię jedynie co to termostat ale z pasji ze to moja kochanka :E jak to żona powiada to robię wszystko co się da ... a uto autopozomowania, uchylna szyba i jakieś tam pierdołki ale po to jest Forum RLKP by we wszystkim pomogło ..a ile zaoszczędzić można ...
~zsakul
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
NIGDY WIECEJ FRANCUZOW KLAMKE O D BAGAZNIKA ROBILEM ZE 3 RAZY OD SZYBY RAZ SLIZG W DZWIACH KIEROWCY 3 RAZY KLIMATRONIK 2 RAZY KARTE RAZ MECHANIZM PODNOSZENA SZYB 2 RAZY USZCZELKE POD GLOWICA 900 ZL BEZ WYMIANY ZAWOROW I USZCZELNIACZY POPROSTU PARANOJA JEDYNE CO DOBRE TO TO ZE AUTO STWORZONE NA DLUGIE TRASY WYGODNE JAK CHOLERA ZAWIESZENIE UWAZAM TEZ ZE JEST OK A I SPALANIE NA NIEMIECKIM (ON) PRZY 110-120 4,7 L A NA POLSKIM 5,1
~RobinsonCruzoe
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Padała głównie elektryka. Czujniki ciśnienia opon działały jak chciały. Musiałem naprawiać wyświetlacze od radia i klimy bo wariowały. Wymiana czujnika cofania i przycisku świateł awaryjnych (ponoć normalka). Uszkodzony mechanizm fotela pasażera. Dwa razy wymiana podnośników szyb-urwane linki. Muszę dodać że nigdy nie miałem problemów z odpalaniem, karta zamiast kluczyka-rewelacyjne rozwiązanie
~barkac
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Kupując ten samochód-Renault Laguna initale paris-1.9 dci/pełna skóra , nawigacja itp./odradzano mi-fakt-bałem się- jednak teraz każdemu polecam markę - nie wiem skąd kupują auta Ci,którym wszystko sie psuje-przed francuzem miałem same auta niemieckie-nic w nich mi się nie psuło-były ok!Jednak jazda \'francuzem\' to jest cos wspanialego-kultura jazdy-bajeczna.
~anonim221
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Jest kilka rzeczy do zrobienia ale to się nie pali!: 1.)antena czujników ciśnienia w kołach 2.)rozrząd 3.)czujnik poziomowania 4.)silniczek tylnej wycieraczki(jak kupiłem to już go nie było) 5.)tuleja tylnej belki(częsta przypadłość ) 6.) silniczek centralnego zamka (także częsta przypadłość)
~dab
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
full psujacych sie drobiazgow, z ciekawszych zepsuta tylnia wycieraczka - nie do naprawienia w serwisie! stuki z zawieszenia - porazka! trzeszczace przednie fotele (w ASO chca za naprawe 250zl!) podlokietnik przedni coraz bardziej sie deformuje w miejscu gdzie styka sie z moim lokciem - szmira :(
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
6,6
~nicko55@interia.pl
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
jak na razie mnie osobiście nie zawiódł mój samochód, przy rocznej eksploatacji nic się nie popsuło. każdy drobiazg i detal działa jak należy, a samochód ma już 4 lata... czasy że renault robił niedopracowane samochody już chyba minęły :) ja jestem osobiście dobrej wiary
Renault Laguna II Kombi