Oceny Renault Laguna II Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW 2002-2007

Renault Laguna II Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW 2002-2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Laguna II Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW 2002-2007

~Tomek
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
Posiadam Lagune 4 lata , naprawdę smiać mi się chce jak czytam te wszystkie opinie, są to nawiedzeni ludzie żyjący stereotypami \" Co nie Niemieckie to nie auto\" Fakt faktem auto ma wady i w tej rubryce o nich powiem.Mianowicie wadą tego silnika są: -uszczelniacz wałka rozrządu- jest to wada którą eliminuje się kosztem 17zł!! -Tak! 17zł przy wymianie rozrządu nawet jeśli niema wycieku to profilaktycznie trzeba ją wymienić bo koszt jest nie...
~krzysio rybnik
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
samochód napewno niezawodny nigdy nie zawiódł wnętrze lekko skrzypi przebieg 29000 tys 150 km naprawde wystarczają serio nie byłem przekonany do teko modelu ale potrzebowałem samochód dla zony tani i ładnie wyglądający a laguna takim samochodem jest pełne wyposażenie pełna elektryka itp naprawde polecam ten samochód
~Paweł
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
Ja jestem zadowolony z laguny jak dbasz tak masz i nie ma aut które się nie psują .Ja szukałem auta które mi się podoba i jest dla mnie wygodne Jak będę zmieniał auto to kupie jak nie renault to napewno coś z Fracncji peugota albo citroena
~fotonik
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
Wadliwy plastikowy kolektor dolotowy nie powinien znaleźć się w tym samochodzie. Nie kupiłbym samochodu z taką wadą gdybym o niej wiedział. Kolektor dolotowy po awarii rozleciał się na drobne kawałki, których drobiny zostały wydalone do turbiny.
3,3
~takitomek
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
Niestety nie polecam, tego auta. Chyba że ktoś ma wolny nadmiar gotówki to niech bierze w ciemno. Przez rok wydałem prawie 10 000zł na naprawy tylko bieżące, te które uniemożliwiały w jakimś stopniu jazdę. Przy sprzedaży i tak nie wszystko było naprawione - sprawne.
3,4
~ag
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
ogólna katastrofa Boże uchowaj od tego \"samochodu\" strach jeździć co chwila cośsię psuje dawno temu miałem malucha poloneza i ich nie wspominam źle psuły się fakt ale byłem ich bardziej pewny niż tej francuskiej dziwki ale to dziwka cóż się dziwić

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
jak najbardziej polecam to auto, silnik żwawy, czuje się bezpieczeństwo w aucie, nieprawdopodobne rozwiązanie elektroniczne, czy potrzebne to się okazuje podczas użytkowania, jak dla mnie jak najbardziej zwłaszcza tempomat, samościemniające sie lusterka i czujniki parkowania, niesamowity system audio z 8 głośnikami i soobwoferem system cabasse, w VW Pasacie za zwykłe radio trzeba dopłacić 2000 koła ?!
2,1
~yodamaster@gazeta.pl
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
TRAGEDIA - w renault zrzucali mnie na drzewo, serwisowałem w reanult przez ponad 2 lata, a samochód tylko gorzej i gorzej. Na moje prośby odpowiedź standardowa 1- nasi najlepsi specjaliści się tym zajumą 2 (po dwóch tygodniach) Gwarancja się skończyła więc spadaj.
3,2
~manek30@interia.pl
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
Autko warte kupe kasy ,ale chyba tylko za te ekstrasy bo to co najwazniejsze tj.uklad jezdny i silnik naprawde do bani nigdy wiecej lali nie kupie. To jest tylko moja opinia moze trafilem na takiego felera
~lechnowak@poczta.fm
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
Ogólnie ocena bardzo pozytywna, auto bardzo bezpieczne, bogato wyposażone w komplet elektronicznych aniołów stróży /pomagają oj, pomagają/, pewnie zachowujące się na drodze, komfortowe, w sumie niezawodne. Polecam model Privillage z wnętrzem z Dynamique, głównie ze względu na rewelacyjne fotele przednie i bardzo bogate wyposażenie auta w cenie. Jeśli jesteś audiofilem zamów sobie za dopłatą radio z cd i zmieniarką marki Cabasse, naprawdę warto.
Renault Laguna II Kombi