Lista ocen Renault Laguna II (1524)

~Ben
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Duże wygodne auto o nowoczesnej sylwetce. Bardzo dobrze wyposażone. Tanie części zamienne i duża dostępność do używek.Poważnych awarii nie miałem. Drobne problemy z elektroniką. Można wykonać we własnym zakresie kupując używki z anglików. Dużą zaletą jest komfortowe zawieszenie, duży zakres bezpieczeństwa.
~Ben
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
3,8
~miron
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Obecnie całokształt przedstawia się bardzo korzystnie. Auto ma 10 lat przebieg prawie 400 tyś. ale dzięki moim zabiegom jeździ lepiej od nowego.
2,9
~RenaultUser
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Jak na rok używania mam naprawdę dość. Doszliśmy z żoną do wniosku, że tym szajsem strach jechać dalej niż na wioskę (40km). Każda inna trasa to stres czy nas nie zholują. Stres poranny-codzienny: czy się odpali. Przecież gdyby zamiast pomysłowej karty był kluczyk, to nie mógłby on się zepsuć, a tak... mamy elektronikę w wydaniu socjalistycznej Francji. Samochód kupiłem z pewnej ręki (wiem, że sprzedający nie chciał mi zrobić niedźwiedziej...
~sebeq
Kombi 1.6 i 16V 107KM 79kW
Oczywiście! Samochód jest kapryśny i delikatny, nie jest to ani rajdówka ani czołg. Może i jest nawet awaryjny? Osobiście jeszcze nic mi się z nim nie stało... nawet jeżeli, generalnie wydaje mi się, że jej awaryjność wzięła się z początkowych lat produkcji, kiedy to każda część elektroniczna kosztowała krocie i żeby ją dostać należało odczekać swoje w serwisie. Ale dziś? Dziś za to każdy jej elektroniczny kaprys można naprawić za 50 zł,...
~pawciorello
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Samochód gdyby nie kilka problemów jak niskiej trwałości zawieszenie czy problemy z \"centralnym\" i innym drobnym usterką oceniłbym na bardzo dobry bo jest to bardzo dobry i wdzięczny samochód jeżeli się o niego dba!
~luki323i
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Ogólnie najlepsze autko jakie dotychczas miałem. Ma parę minusów w stosunku do mojego poprzedniego auta ale nie ma co wybrzydzać bo za te pieniądze tak młodego, dobrze wyposażonego, bezpiecznego, ekonomicznego i wygodnego nic innego bym nie dostał. Także jeśli ktoś szuka rodzinnego kombi serdecznie polecam Lagunę, w szczególności roczniki od 2003roku bo wtedy producent poprawił całą elektrykę w tym modelu.
~Damian
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Laguna to idealny samochod dla kogos kto szuka oszczednego i taniego w zakupie jak i eksploatacji auta jesli ktos mowi ze sa awaryjne to albo kupil \'okazyjnie zlom\' albo jest ze wsi i dla niego VW to swietosc i wzor(bez obrazy ale tak wlasnie na wsi jest bo sam mieszkam na wsi) jak ktos kupi i pojezdzi to nie bedzie chcial innego samochodu bo tu tak naprawde sie jezdzi.
~sdm6777
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Laguna II 1.9 dCi 120 KM, Grandtour, wersja Dynamique. To mój 7 samochód. Jestem z niego zadowolony. Kupiłem w dobrej cenie, wymieniłem trochę rzeczy, ale same sprawy eksploatacyjne, które zaniedbał poprzedni właściciel. Cieszę się bezusterkową jazdą. Laguna jest popularnym autem. Obecnie zauważam na giełdach większe zainteresowanie Laguną niż niemieckimi autami. Ludzie zaczynają dojrzewać do tego, że zamiast kupować zjechanego passata po...
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II
6,9
9,4
11,4
~Sebastian
Kombi 2.0 i T 16V 163KM 120kW
Dla mnie autko jest OK, co dziwne Laguna II, która ma przydomek \"królowa lawet\" jako pierwszy mój francuzki samochód, przekonała mnie do francuzów. Poczytałem przed kupnem o nich w internecie i fachowej prasie i doszedłem do 2 wniosków. NIE KUPOWAĆ LAGUNA PONIŻEJ ROCZNIKA 2003!!! NIE KUPOWAĆ LAGUNY II W DIESLU!!! Trzymając się tych dwóch wytycznych,kupiłem benzynę z rocznika 2003 i jestem zadowolony.