Lista ocen Renault Laguna II (108)

~hans@wp.pl
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
poprawne auto ,ale bez rewelacji- pod kazdym względem ,ot sredni model klasy sredniej
~domaś
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
auto kupiłem przy przebiegu 70000km. Jest to kolejne reno i jestem zadowolony. Silnik wystarczająco dynamiczny a przy tym oszczędny. W miescie spokojnie zmieści się w 10 l a w trasie spali nawet 6-7 litrów. Wyposażenie komfort to jest atut (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
2,4
~jachuta
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
Laguna II to moja -jak dotad-najwieksza porazka samochodowa. Jezdze malo ale juz zdazyłem wymienic rampe wtrysku,czujnik ciśnienia -2 razy,zawieszenie z przodu. Teraz znowu nawaliło zawieszenie,ponadto znowu coś nie gra z wtryskiem paliwa.Never again.
~tomila@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
bardzo przyjemny samochód - przy odrobinie chęci można zejść nawet poniżej 5l na 100 km - układ uruchamiania kartą po przyzwyczajeniu rewelacja , no i oby nie trzeba było nigdy sprawdzać - 5 gwiazdek za bezpieczeństwo - po prostu porządny samochód
2,2
~Jachuta
Kombi 2.0 i 16V 135KM 99kW
Totalna porażka.Ciągłe awarie układu wtrysku,wymiana całego układu po 30 000 km,potem znowu to samo,ostatnio miesiąc temu-auto nie jeździ,koszt naprawy 10 000,- PLN ,mam już dość tej marki i nie kupię nigdy więcej !!!
3,8
~Wimako
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
Autko wygodne na długie trasy.W mieście troszke gorzej...Mimo 140 KM Renia mozolnie nabiera predkości!!! Spalanie,spalanie,spalanie...!!!! Bije po kieszeni.No nic, za wygode trzeba płacić. (Stosunek jakość/cena)
~sławek52
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
rewelacyjnie neutralne zawieszenie - sportowe i wygodne jednocześnie, słodkie koła 17" standard w mojej wersji, wygoda, wygoda i sport:)
~docent1@polbox.com
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
wersja privilige z wnętrzem dynamiq (fotele, kerownica, deska) i skorzano-materialowa tapicerka to duża wygoda i przyjemność jazdy
2,9
~beata_174@hotmail,com
Kombi 2.0 i 16V 135KM 99kW
Masakra, wymiana calej skrzyni + lozyska koszt 4000zl. (Skrzynia biegów)

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~rojar@wp.pl
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
najlepsza oferta w klasie średniej popularnej