Lista ocen Renault Laguna II (353)

4,1
~wozny83
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Silnik jest bardzo dobry jak dla mnie. Wystarcza do dynamicznej jazdy, chodz przy wlączonej klimie troszkę slabnie ale to tylko 120 km. Natomiast auto dość dobrze zbiera się na wysokich biegach. Jak narazie 35000 km przez rok i (odpukać) zero awarji. (Silnik)
~Jędrek
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
polecam to auto osobom lubiacym komfort i "Francuski styl"
~Robert
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
pomimo kilku duperelek auto znakomite, świetnie się prowadzi, dla mnie prawie ideał
3,2
~Filip
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
obiektywnie: trochę upierdliwy dla wrażliwych i nie mających czasu na serwis; bardzo przyjemny dla nie cierpiących wystroju trumny w aucie; satysfakcjonujący dla chcących dynamicznie przelecieć przez trasę poznańską (codziennie 130 km) i chroniących swoje życie (bezpieczeństwo) oraz kręgi (zawieszenie); może nowe roczniki nie mają wad?
~Thundercat
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Auto ani razu się nie zepsuło, Kupiłem je od kolegi który wcześniej jeździł bezawaryjnie przez 7 lat, ale postanowił kupić Lagunę 3.
3,8
~mikoslaw
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Samochód mam od roku przejechane 12 tyś/km więc cos już o nim mogę powiedzieć. Jeśli chodzi o elektronike, jedynym problemem do tej pory było to, że co jakiś czas zapalała się kontrolka abs-u, odłączonie akumulatora rozwiązało problem. Elektryka, brak awarii. Zawieszenie, zaraz po zakupie wymieniłem końcówki i drążki z przodu, a z tyłu tuleje z robocizną zakręciło się koło tysiąca, ale zastosowałem części, które idą na pierwszy montaż lub te z...
~Andrzej
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Doskonały samochód , wygląd , wygoda , wyposażenie , jestem bardzo zadowolony i te osoby które krytykują to auto , albo mają pecha albo niedbają.
3,1
~forsh@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
mam mieszane uczucia (z przewaga negatywnych) - z jednej strony auto wygodne, ergonomiczne i miekkie, dosyc dobra cena, z drugiej - silnik 1.8 malo dynamiczny (nie jestem zadnym rajdowcem), rozne rzeczy zaczynaja wariowac jw. (przy takim przebiegu???) wiec na przyszlosc slabe rokowania
4,1
~wiesiek
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Poza w/w drobiazgami jeździ się przyjemnie. Drażniące są wprawdzie te szczegóły - w aucie za 75 tys. nie powinny się pojawiać. Ale ogólnie całkiem fajne auto. Bardzo ładna bryła, ładny design wnętrza ( kolorystyka )

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Henryk G.
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Jeździłem już wieloma samochodami w różnych klasach, ale tak zadowolony jak z Laguny jeszcze nie byłem.