Lista ocen Renault Laguna III Coupe (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zizibuczek
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Auto ma swoje bolączki w postaci drobiazgów, mianowicie: - Ograniczniki drzwi (lubią strzelać- 150zł OEM) - Poduszki silnika (najczęściej łapa koło rozrządu niweluje większość drgań- 350zł OEM) - Rura od Intercoolera (lubi pękać przy obejmie -250zł OEM) - Wężyki od DPF'a (bardzo często bywają sparciałe, nawet przy niższych przebiegach- 100zł)
~Michał CK
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Czasem bo użyciu hands free na drzwiach kierowcy nie zawsze odblokują się drzwi pasażera, gdy otwieram ręcznie z pilota działa zawsze. Wkurza nieprzyjemny dźwięk z drzwi (jak ktoś miał parę renault tak jak ja to wie o co chodzi), natomiast samemu można to naprawić bo luzują się śruby na prowadnicy drzwi. Jak na razie tyle z drobnych usterek.
~RS
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Błędów zero przez kilka miesięcy. Jedyny drobiazg jaki zauważyłem to nie zawsze od razu zamkniemy auto z pilota, muszę czasem kilkakrotnie wcisnąć guzik, zanim zamek zareaguje, ale najpewniej to po prostu wina baterii w pilocie.
~Filip
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Jest taki mankament w mojej Lagunie, że strzela mi chyba jakiś stabilizator przy otwieraniu i zamykaniu drzwi kierowcy. Podobno trzeba je całe zdejmować żeby to wymienić. Mi się nie chce, można się przyzwyczaić. To tyle o drobiazgach.
~Adrian
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Po deszczu nie domyka się szyba kierowcy po otwarciu drzwi, problem ustaje po +/- minucie i szyba się domyka. Poza tym, nic się nie dzieje.
~Miłosz
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Prócz skrzypiących plastików, urwanej linki w fotelu kierowcy to auto naprawdę nie przysparza żadnych problemow
~kubiasty
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
przy ok 20 tys. km padł elektrozawór sterujący pracą turbiny. Wymieniony na gwarancji. Nic innego się nie działo
~bighead@interia.pl
Coupe 2.0 dCi FAP 180KM 132kW
Pierwszy błąd przy 8500 km - wg ASO olej do wymiany z racji zbyt dużego rozrzedzenia :/ Słychać, że klocki długo nie pociągną :/
~asb
Coupe 3.5 V6 240KM 177kW
Zapaliła się kontrolka poduszek, ale pomogło poprawienie jakiejś wtyczki pod fotelem kierowcy.
Dziennik kosztów dla Renault Laguna III Coupe
~aureliusz_mendera
Coupe 3.0 dCi V6 FAP GT 235KM 173kW
Drobiazgi - nieskładające się lusterko, czasem nie otworzą się drzwi...
Renault Laguna III Coupe