Lista ocen Renault Laguna III Coupe (7) - Karoseria

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Filip
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Jak dla mnie piękności. Ta dupka robi niesamowite wrażenie :D nic dziwnego że Mercedes ją zmałpował. Moja Laguna jest w kolorze szarym i chyba była często woskowana przez poprzedniego właściciela, bo błyszczy się jak nie powiem co i wszystko po niej spływa ;). Wcześniej chciałem kupić białą, ale teraz nie zamienił bym tego lakieru na żaden inny. Z minusów no to przód auta nie każdemu może się podobać. To nie karoseria, ale przednie lampy mogły...
~Adrian
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Do przodu auta trzeba się przyzwyczaić, ale też ma swój urok. Tył w mojej subiektywnej opinii jest fenomenalny (większe rury wydechowe i zbieram komplementy ;) ). Drzwi bez ramek również na plus wizualny. Auta nie bierze rdza, wszystko zdrowe. Polecam wieczorem podchodząc do auta od tyłu załączyć światła, wieczorem robi wrażenie.
~RS
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Jak na blisko 14 letnie auto, blachy poza niewielkimi uszkodzeniami wynikającymi z eksploatacji, są w świetnym stanie. Oznak rdzy jak do tej pory brak.
~Lancer
Coupe 2.0T 205KM 151kW
Przepiękna, zwłaszcza z tyłu, robi wrażenie, troche plastikowo w niektórych miejscach i "świerszcze"
~zizibuczek
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Sylwetka coupe wygląda przepięknie, żadnych rozczarowań nie było.
~aureliusz_mendera
Coupe 3.0 dCi V6 FAP GT 235KM 173kW
Wygodna dla dwóch osób. Oszałamiający tył, przód niestety zwyczajny
~Miłosz
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Bez żadnych poprawek ma się świetnie
Renault Laguna III Coupe