Lista ocen Renault Laguna III Coupe (17) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~relteg
Coupe 2.0 dCi FAP 180KM 132kW
No i wszystko byłoby doskonale (bo naprawdę w sumie tak jest, klima w każdym z trybów auto daje to co powinna) gdyby nie gigantyczna wpadka podczas powrotu ze słonecznej Italii. Mając do przejechania jeszcze około 1000 km, klima przestała chłodzić, a jeśli już się odblokowała to chłodziła tylko pełną mocą lub wcale. Okazało się, że obluzowała się jakaś wiązka elektryczna!!!!! Zimą samochód nagrzewał się błyskawicznie, nawet przy tak sporym...
~Filip
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
U mnie klima jest odgrzybiona i na nowo nabita. Śmiga cudownie. Ktoś tu już wcześniej pisał że można nastawić na jedną temperaturę i jeździć cały rok. Dokładnie tak jest. Samo ogrzewanie jak to w dieselu, rozkręca się trochę dłużej, ale działa bez najmniejszego zarzutu.
~kubiasty
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Szybko się nagrzewa i szybko chłodzi. Ciekawa funkcja SOFT, która nie pozwala wentylatorowi wkręcenie na maksymalne obroty. Dobre latem jak ktoś nie chcę mieć huraganu w samochodzie, a przy tym nadal korzystać z ustawień AUTO.
~RS
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Klimatyzacja działa nienagannie. Ogrzewanie w 15-stopniowym mrozie zaczęło solidnie dmuchać ciepłym powietrzem już po niecałym kilometrze.
~zizibuczek
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Wszystko działa sprawnie, zarówno klima jak i ogrzewanie. Zimą podgrzewane fotele ratują sytuacje, wariant skórzany nagrzewa się bardzo szybko.
~asb
Coupe 3.5 V6 240KM 177kW
Wentylacja działa ok. Dodatkowe przyciski soft i fast. Klima automatyczna dwustrefowa (nie testowałem w dużym upale). Minus to mały wyświetlacz klimy.
~Adrian
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Klima działa zaskakująco dobrze. Nawiew tylny również. Funkcja SOFT przydatna. Jak na diesla zimą szybko się nagrzewa.
~Michał CK
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Normalna dwustrefowa klima, nawiewy dla pasażerów z tyłu, działa szybko i sprawnie (czy to ogrzewanie czy klimatyzowanie)
~bighead@interia.pl
Coupe 2.0 dCi FAP 180KM 132kW
Świetnie działająca klimatyzacja! Jeździłem wieloma samochodami z A/C ale ta w Lagunie to mistrzostwo :)
~dr DRE
doskonała - 3 tryby klimy spisują się na najwyższym poziomie